Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Okazja do nagrania i wydania trasy Slow Dream Tour po Australii i Nowej Zelandii oraz wydawnictwa Matchbox Twenty

Cyfrowe nagrania audio będą dostępne 48 godzin po każdym przedstawieniu

Nowy Jork, 13 lutego 2024 r /PRNewswire/ — Firma Fenway (OTC:VNUE) ogłosiła dzisiaj, że firma po raz kolejny nawiązała współpracę ze światowymi gwiazdami Matchbox Twenty w celu nagrania i wydania cyfrowego dźwięku z każdego występu w ramach trasy Slow Dream Tour w 2024 roku. Trasa rozpoczyna się 13 lutegoy2024, w RAC Arenie Miasto Perth w AustraliiKończy się w New Plymouth, Nowa Zelandia W Bowl of Brooklands, IN 2 marcaDrugi skrót2024. Minęło 12 lat odkąd zespół koncertował w regionie.

Każdy występ zostanie autentycznie nagrany i zmasterowany, a następnie dźwięk zostanie udostępniony do pobrania w ciągu 48 godzin po każdym koncercie.

Fani mogą zamówić egzemplarz w przedsprzedaży, odwiedzając stronę: https://bit.ly/MB2024 Pliki do pobrania.

„Jestem bardzo podekscytowany możliwością ponownej współpracy z Matchbox Twenty” – powiedział. Zack Niedźwiedź, dyrektor generalny VNUE. „To siódmy rok, w którym współpracujemy z zespołem, dostarczając fanom wspaniałe treści”.

VNUE wraz z partnerem DiscLive (www.disclivenetwork.com) pozwala fanom na wielokrotne przeżywanie swoich wrażeń dzięki wysokiej jakości nagranym produkcjom, w tym fizycznym zestawom płyt CD dostępnych z zeszłorocznej trasy US Slow Dream Tour.

Więcej informacji można znaleźć na stronie matchboxtwenty.com, a przed, w trakcie i po każdym występie można zamówić dźwięk cyfrowy https://bit.ly/MB2024 Pliki do pobrania.

O VNUE, Inc. (www.vnue.com)

VNUE, Inc. to wieloaspektowa firma zajmująca się technologią muzyczną, której celem jest zarabianie na doświadczeniach związanych z muzyką na żywo dla artystów, wytwórni, pisarzy i wydawców za pośrednictwem takich produktów, jak platforma natychmiastowej dystrybucji treści set.fm i wyłączny partner licencyjny oraz pionierski „natychmiastowy streaming na żywo” Disc Live (www.disclivenetwork.com) oraz chronić prawa artystów i pisarzy dzięki opracowanej przez firmę technologii rozpoznawania muzyki Soundstr (MRT) (www.soundstr.com). VNUE niedawno nabyło także StageIt (www.stageit.com), jedna z najstarszych i najpopularniejszych platform sprzedaży biletów na żywo.

READ  Przegląd społeczeństwa: Człowiek

Weterani przedsiębiorców, artystów i autorów piosenek stojących za VNUE, na czele których stoi przedsiębiorca muzyczny i technologiczny oraz artysta nagrywający Zach Beer (www.zachbairmusic.com), pasjonują się przyszłością swojej branży i dbają o to, aby wartość posiadaczy praw nie została utracona w obliczu stale zmieniającej się technologii.

ŹRÓDŁO VNUE, Inc.