Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Festiwal w St Kilda ma puste miejsce dla Taylor Swift

Festiwal w St Kilda ma puste miejsce dla Taylor Swift

Drogi Taylorze Swifcie,

Stoję tutaj i mam nadzieję, że to do ciebie dotrze

Wszyscy nie możemy się doczekać, aby powitać Cię w Melbourne! Mam wrażenie, że cała Australia jest zafascynowana spotkaniem z Tobą podczas lutowej trasy Eras Tour.

Podczas Twojej kolejnej wizyty poczuliśmy, że musimy wysłać Ci wiadomość w butelce. Nie wiem, jak mogłoby być lepiej, ale festiwal St Kilda 2024 odbędzie się w ten sam weekend, co trasa Eras w Melbourne.

St Kilda Festival ma reputację największego bezpłatnego festiwalu muzyki na żywo w Australii! Może to zbieg okoliczności, a może to karma – tak czy inaczej, między naszą społecznością a naszym festiwalem istnieje wspaniała historia miłosna i chcielibyśmy, abyś był jej częścią.

Chcielibyśmy oficjalnie zaprosić Cię do odwiedzenia wspaniałej plaży St Kilda i poznania twórców, którzy planują i występują na tym niesamowitym festiwalu.

Od czasu zapoczątkowania pierwszego festiwalu St Kilda w 1980 r. (a nie w 1989 r.) to ukochane coroczne letnie święto stało się charakterystycznym wydarzeniem, które jednoczy społeczność Melbourne i prezentuje szeroką gamę wschodzących i uznanych australijskich talentów.

W ciągu dnia oferujemy pyszne jedzenie, zajęcia i zabawę dla całej rodziny, a gdy zbliżamy się do północy, nadal możemy odkryć jedne z najlepszych australijskich talentów muzycznych, jeśli masz na to ochotę. Mamy kilka świetnych zespołów, które mogą pasować do Twojego stylu, w tym Mallrat, Telenova, Chela, Lotte Gallagher, Thandi Phoenix, Eleanor Jawurlngali Triad, The Merindas, Katie Aspel i The Miffs.

READ  Nieudane zabiegi kosmetyczne: zastrzyki wypełniające usta Jessiki Burko eksplodują