Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Okulary Nreal AR spełniają obietnicę zmiany stylu życia w biegu

Okulary Nreal AR spełniają obietnicę zmiany stylu życia w biegu

Kiedy inteligentne okulary zostały opracowane i zyskały popularność na początku 2010 roku, wielu ekscytowało się przyszłością technologii noszenia. Ponad dekadę później w branży nastąpił postęp i sukcesy, ale konsumentom na całym świecie można zaoferować jeszcze więcej innowacji.

NerilPekińska firma zajmująca się technologią rzeczywistości rozszerzonej (AR) od 2017 roku opracowuje urządzenia do noszenia w rzeczywistości mieszanej, które zapewniają doświadczenie rzeczywistości rozszerzonej, na które entuzjaści technologii czekali od lat. W przeciwieństwie do innych konkurentów na rynku, Nreal skupił się na opracowaniu urządzeń do noszenia, na które zwykli ludzie mogą sobie pozwolić i z których mogą czerpać korzyści.

Produkty Nreal są nie tylko łatwo dostępne; Ani to nie kosztuje ani ręki, ani nogi. Neril Okulary Air AR Sprzedaje za 379 USD, co czyni go bardzo przystępnym. Ale co dokładnie robią te okulary? Spójrzmy.

Okulary Nreal Air zapewniają użytkownikom nowy sposób interakcji z miejscami pracy i ulubionymi mediami rozrywkowymi, zmieniając styl życia w podróży. Jest to możliwe dzięki zdolności Nreal Air do zapewnienia wrażeń równoważnych 201-calowemu ekranowi Imax przy wadze zaledwie 2,79 uncji (79 gramów). Tego monitora można używać niemal do wszystkiego, co użytkownicy mogą sobie wyobrazić, do grania w gry wideo, przesyłania strumieniowego ulubionych programów, tworzenia kopii lustrzanych ulubionych urządzeń lub dostosowywania przestrzeni roboczej z wieloma monitorami — wszystko to w taksówce, transporcie publicznym lub w pokoju socjalnym w biurze .

Chociaż rozwiązania oferujące takie możliwości już istnieją, istnieją dwie kluczowe różnice, które wyróżniają Nreal Air: przenośność i podejście techniczne. Pierwszy z nich staje się widoczny, gdy patrzy się na Nreal Air, które wydają się być standardową parą okularów przeciwsłonecznych, które można nosić każdego normalnego dnia. Podejście techniczne odnosi się do faktu, że Nreal Air nie jest urządzeniem wirtualnej rzeczywistości (VR), ale urządzeniem AR – ale to nie znaczy, że nie może działać jako jedno.

READ  BOXER-6646-ADP Kompaktowy komputer bezwentylatorowy 12. generacji

Różnica między VR i AR polega na tym, że pierwsza ma na celu stworzenie wciągającego doświadczenia oddzielonego od świata rzeczywistego, podczas gdy druga ma na celu zwiększenie doświadczeń użytkowników w prawdziwym świecie. W praktyce oznacza to, że podczas korzystania z Nreal Air użytkownicy nadal będą mogli wchodzić w interakcje z prawdziwym światem tak jak zwykle, ale z dodatkowymi możliwościami. Jeśli chcą bardziej wciągających wrażeń, mogą po prostu dodać dołączoną osłonę świetlną.

Użytkownicy Nreal Air mogą dostosować wrażenia, jednak chcą użyć niestandardowego widżetu, rozmieszczenia aplikacji, trybu przeglądarki kaskadowej i trybu 0-3 DoF (stopni swobody), aby przełączać się w przestrzeni AR. Oczy użytkowników również nie będą przemęczone dzięki technologii Low Blue Light (rozwiązania sprzętowe) z certyfikatami Nreal Air i Flicker Free TÜV Rheinland Group.

Podczas gdy Steam Deck i Nintendo Switch są już obsługiwane w okularach Nreal Air, Nreal ma ogłaszać Jej kubki obsługują teraz również PlayStation 5 i Xbox, oferując graczom z całego świata nowy sposób na ulepszenie gry. Wraz z rosnącą popularnością gier mobilnych i gier w chmurze, potencjalne przypadki użycia i przyszłe innowacje dla okularów Nreal Air z pewnością wzrosną dzięki narzędziom, które Nreal zapewnia społeczności programistów.

W ostatnich latach Nreal również podwoił swoje wysiłki, aby być czymś więcej niż tylko narzędziem rozrywkowym. Znajduje to odzwierciedlenie we wczesnej zapowiedzi firmy dotyczącej obsługi systemu macOS. Nreal Air jest kompatybilny ze wszystkimi MacBookami wyposażonymi w chipset Apple M1, umożliwiając użytkownikom Apple przekształcanie swoich urządzeń w wieloekranowe stacje robocze w podróży i zmianę sposobu ich użytkowania. Wyobraź sobie, że meldujesz się w pokoju hotelowym tylko z torbą podręczną, ale konfigurujesz stację roboczą z trzema ekranami w ciągu kilku sekund. To właśnie umożliwia Nreal.

Biorąc pod uwagę metaverse i inne immersyjne technologie rządzące światem technologii, wydaje się, że nadszedł czas, aby urządzenia AR i VR stały się łatwo dostępne. Nreal pracuje nad tym, aby użytkownicy byli nie tylko gotowi na rewolucję AR, która stanie się głównym nurtem, ale także by mogli tam być być częścią wszędzie i stylowo.

READ  Butcher mówi, że Beef Australia 2021 ma niezwykłe kawałki, które są równie smaczne jak zwykłe steki