Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Słuchawki Sony WH-1000XM5 ANC spadają do zupełnie nowych 279 USD

Sony WH-1000XM5 to bardzo poszukiwany zestaw słuchawek bezprzewodowych dzięki lepszej jakości dźwięku, wygodnemu dopasowaniu i niezwykle wydajnej aktywnej redukcji szumów (ANC). Jeśli zgarniasz parę, teraz jest właściwy czas na działanie. Jest obecnie w sprzedaży w kolorze białym na Amazon za 279 USD (30 procent zniżki) i jest to jak dotąd najniższa cena, jaką widzieliśmy.

WH-1000XM5 uzyskał doskonały wynik 95 cali Recenzja EngadgetaDzięki ulepszeniom prawie wszystkiego w porównaniu z naszymi poprzednimi ulubionymi słuchawkami, WH-1000XM4. Być może największą poprawą jest dopasowanie i wygoda dzięki optymalnemu rozłożeniu ciężaru, nausznikom z syntetycznej skóry i nieco zmniejszonej wadze.

Jakość dźwięku wzrosła również dzięki nowym 30-milimetrowym przetwornikom z włókna węglowego, które zapewniają mocniejszy dźwięk. Widzieliśmy również większą wyrazistość, która pomaga słyszeć drobne szczegóły, wraz ze zwiększoną głębią, która sprawia, że ​​muzyka jest bardziej wciągająca. A przetwarzanie dźwięku DSEE Extreme firmy Sony przywraca szczegóły utracone w wyniku kompresji, bez zauważalnego wpływu na jakość dźwięku.

ANC jest równie imponujące. Dzięki dwukrotnie większej liczbie mikrofonów z redukcją szumów niż M4, a także nowemu niestandardowemu układowi V1, M5 lepiej radzi sobie z redukcją szumów tła. A jeśli chodzi o mikrofon, stwierdziliśmy, że M5 oferuje lepszą jakość połączeń w porównaniu do swojego poprzednika. Do tego masz 30 godzin słuchania z włączonym ANC, co wystarcza nawet na najdłuższy lot.

Główną wadą WH-1000XM5 jest cena 400 USD. Ale za 279 USDTo doskonały interes – o ile dobrze radzisz sobie z bielą. Po prostu działaj szybko, zanim wyprzedaż się skończy.

Śledzić @pracownik na Twitterze i Zapisz się do newslettera Engadget Deals Najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupów.

Pierwotnie opublikowane