Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Olśniewająca dawna Tina Arena w centrum Melbourne pójdzie pod młotek za 3,2 miliona dolarów

Olśniewająca dawna Tina Arena w centrum Melbourne pójdzie pod młotek za 3,2 miliona dolarów

Napisane przez A. Jamesa dla Daily Mail w Australii

10:41 13 kwietnia 2024 r., aktualizacja 10:58 13 kwietnia 2024 r.

Olśniewająca tablica w centrum Melbourne, w której niegdyś mieszkała gwiazda muzyki pop Tina Arena, trafi do sprzedaży.

Dwupiętrowa nieruchomość z trzema sypialniami i dwiema łazienkami z tarasem znajduje się w Fitzroy, zaledwie 3 km od CBD, a jej cena waha się od 2,95 miliona do 3,2 miliona dolarów.

Tina (56 l.) sprzedała starą nieruchomość obecnym właścicielom w 2017 r. za 1,63 mln dolarów, po zakupieniu jej w 2015 r. za zaledwie 1,38 mln dolarów.

Następnie kupujący wydali swoje pieniądze na większe remonty, o których wspomniałem Zwiastun słońca w sobotę.

Aktualizacja objęła całe podwórko, które obecnie obejmuje „ogród warzywny”.

Olśniewająca tablica w centrum Melbourne, w której niegdyś mieszkała gwiazda muzyki pop Tina Arena, trafi do sprzedaży. Dwupiętrowa nieruchomość z trzema sypialniami i dwiema łazienkami z tarasem znajduje się zaledwie 3 km od CBD, a jej cena waha się od 2,95 miliona do 3,2 miliona dolarów. (na obrazie)
Tina (56 l.) sprzedała starą nieruchomość obecnym właścicielom w 2017 r. za 1,63 mln dolarów, po zakupieniu jej w 2015 r. za zaledwie 1,38 mln dolarów. Na zdjęciu: gwiazda popu występuje podczas AFL Gather Round 2024

Zachowując starą fasadę ulicy Victoriana, podczas renowacji włączono klasyczne elementy architektoniczne domu do nowego projektu, tworząc ultranowoczesny dom.

Najważniejsze to wspaniała, duża kuchnia wykończona w matowej czerni ze ścianą z błękitnego kamienia, kamienną ławą śniadaniową i czarnym osprzętem do kranu.

W części dziennej znajduje się oryginalny ceglany kominek, wbudowany moduł rozrywkowy i wykonany na zamówienie bar świetlny.

W sobotę dziennik „The Herald Sun” podał, że kupujący wydali duże sumy na gruntowne remonty, po tym jak Tina sama wprowadziła pewne ulepszenia. Na zdjęciu: Niezwykła kuchnia i salon

Inne wyrafinowane elementy projektu obejmują szklany sufit w jadalni, odsłonięte belki stropowe i „taras” do rozrywki na świeżym powietrzu.

Na uwagę zasługuje również uderzające wykorzystanie koloru i niestandardowego oświetlenia w pokojach i wyposażeniu.

Tymczasem jedną z sypialni pomalowano efektowną fioletową farbą, a stylową łazienkę wykończono w kojących odcieniach wody z matową czarną umywalką, prysznicem i baterią.

Zachowując starą fasadę ulicy Victoriana, podczas renowacji włączono klasyczne elementy architektoniczne domu do nowego projektu, tworząc ultranowoczesny dom. (Na zdjęciu jedna z trzech wspaniałych sypialni)

Nastąpiło to po tym, jak Tina Arena niedawno zaprezentowała się w satynowej sukni z piórami podczas kolacji powitalnej AFL Gather Round 2024 na początku tego miesiąca.

Australijska piosenkarka dała z siebie wszystko, wyśpiewując niektóre ze swoich największych hitów, rozpoczynając czterodniowy festiwal piłkarski w Glenelg Foreshore.

READ  Zdjęcia pokazują Sussex w temperaturze wrzenia

Ostatni występ Tiny nastąpił po tym, jak wywołała plotki, że na początku tego roku potajemnie poślubiła swojego partnera Matthiasa.

W styczniu Tina, jadąc z Mathiasem na zakupy do Melbourne, pokazała coś, co wyglądało na złotą obrączkę ślubną i przezroczysty pierścionek zaręczynowy.

W części dziennej znajduje się oryginalny ceglany kominek, wbudowany moduł rozrywkowy i wykonany na zamówienie bar świetlny. (na obrazie)

Tinę po raz pierwszy widziano noszącą pierścionek zaręczynowy w listopadzie 2022 r., kiedy widziano ją noszącą ogromny diament podczas pracy w ogrodzie w swoim domu w Melbourne.

Według Dnia Kobiet „po cichu spotyka się z Matthiasem” od sierpnia 2021 roku.

Uważa się, że Mathias mieszka z Tiną w jej domu na północnych przedmieściach Melbourne.

Tina była wcześniej żoną swojego byłego menadżera Ralpha Carra w burzliwym związku w latach 1995–1999.

Daily Mail Australia skontaktowała się wówczas z Tiną w celu uzyskania komentarza.

CZYTAJ WIĘCEJ: Tina Arena organizuje wspaniały występ w satynowej sukni z piórami, wchodząc na scenę podczas kolacji powitalnej AFL Gather Round 2024