Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

One Edition 2022 BMW serii 8 Jeff Koons już w Australii

Czy kiedykolwiek chciałeś posiadać i prowadzić samochód BMW Art Car? Nowa edycja specjalna serii 8 oferuje taką możliwość – ale tylko jedna z nich przyjeżdża do Australii dla zamożnego nabywcy.


Jedno wydanie specjalne 2022 BMW M850i ​​Gran Coupé Zaprojektowany przez amerykańskiego artystę Jeff Koons – Oficjalnie znane jako BMW 2022 „THE 8 X JEFF KOONS” – ​​Przyjeżdża do Australii w tym roku.

BMW Australia zaoferuje jeden z 99 samochodów w globalnej produkcji od lipca do września 2022 r., a ceny – choć wciąż nie zostały potwierdzone – prawdopodobnie znacznie przewyższają standardową M850i ​​xDrive Gran Coupe 282,900 USD na drodze.

Nowy M850i ​​​​Special Edition został zaprojektowany przez amerykańskiego artystę Jeffa Koonsa, który jest również odpowiedzialny za 17. samochód techniczny BMW, oparty na modelu M3 GT2 2010, który ścigał się w 24-godzinnym wyścigu Le Mans.Edycja Jeffa Koonsa pokryta wyjątkową farbą inspirowaną pop-artem, z POP! Napisy, grafika „napęd parowania” i „wybuchowe kolorowe paski z tyłu” sprawiają, że samochód wygląda jak komiks na kołach.

Lakierowanie każdego samochodu w 11 różnych kolorach wymaga 285 godzin pracy ręcznej w fabrykach BMW w Dingolfing i Landshut, przy czym co tydzień maluje się tylko cztery samochody.

Wewnątrz szczęśliwy właściciel dostanie czerwono-niebieskie skórzane fotele, które „odzwierciedlają kolory superbohaterów ze świata komiksów, a także kolory wyczynowego działu firmy, BMW M”.Inne atrakcje to ciemnoczerwony dywan i tapicerka konsoli środkowej, ciemnobrązowe skórzane karty drzwi, pokrywa uchwytów na kubki z „plakietką zwalniającą” i podpisem Koonsa, czerwone zaciski hamulcowe na zewnątrz oraz, wraz z samochodem, certyfikat podpisany przez Jeffa Koonsa i dyrektora generalnego BMW . Zamki błyskawiczne Olivera.

Alex Misoyannis

Alex Misoyannis pisze o samochodach od 2017 roku, kiedy to założył własną stronę internetową Redline. Współpracował z Drive w 2018 roku, zanim dołączył do CarAdvice w 2019 roku, stając się stałym dziennikarzem zespołu informacyjnego w 2020 roku. Samochody odgrywały kluczową rolę w życiu Alexa, od nawigowania po magazynach motoryzacyjnych w młodym wieku po rozwój wokół samochodów wyczynowych w rodzinie Miłośnik samochodów.

Przeczytaj więcej o Alexie Misoyannis LinkIkona