Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

OnePlus 11 5G i Buds Pro 2 będą dostępne w Chinach 9 stycznia

OnePlus 11 5G i Buds Pro 2 będą dostępne w Chinach 9 stycznia

OnePlus oficjalnie Premiera nowego flagowca Telefon i słuchawki zostały wypuszczone w Chinach, ponad miesiąc przed ich światowym debiutem. OnePlus 11 5G i OnePlus Buds Pro 2 będą dostępne w kraju macierzystym firmy od 9 stycznia przed Wersja globalna 7 lutego . OnePlus ujawnił już większość funkcji nowego telefonu w grudniu, a jedną z jego najbardziej godnych uwagi ofert była funkcja Alert Slider, której nie było w OnePlus 10T. Zgodnie ze swoją nazwą suwak ułatwia przełączanie z trybu alarmowego do trybu cichego lub wibracyjnego i odwrotnie.

OnePlus 11 5G jest zasilany przez chipset Snapdragon 8 Gen 2 firmy Qualcomm, który obiecuje ulepszenia AI, kamery i prędkości 5G, a także obsługuje ray tracing. Ponadto wykorzystuje zastrzeżoną technologię ładowania SuperVOOC firmy Oppo, aby móc szybko naładować dwuogniwową baterię 5000 mAh, ma 16 GB pamięci RAM i 6,7-calowy wyświetlacz 2K AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Ma trzy czujniki aparatu, z których głównym jest obiektyw 50 MP i oznacza powrót konfiguracji aparatu Hasselblad w telefonach marki.

Jeśli chodzi o OnePlus Buds Pro 2, są one wyposażone w podwójne sterowniki MelodyBoost, które firma nazywa „technologią wywodzącą się z głośników premium”, którą opracowała z duńskim producentem głośników Dynaudio. Jest również wyposażony w jeden domyślny korektor (EQ) i trzy niestandardowe korektory. OnePlus twierdzi, że ujawni więcej informacji na temat słuchawek podczas wydarzenia 7 lutego w New Delhi w Indiach.

Poprosiliśmy firmę o informacje dotyczące cen w Chinach i zaktualizujemy ten post, gdy otrzymamy odpowiedź.

READ  Jak Jellybeans może uwolnić potencjał obliczeń kwantowych