Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ooblets: Gdzie znaleźć Oobsidian

Tytuł Slice of Life i Creature Collecting Ooblets zawiera mechanikę, dzięki której możesz ulepszać i rozwijać Wyposażenie domu wiejskiego. Oczywiście będziesz potrzebować do tego materiałów, a jednym z nich jest Oobsidian, niezwykły zasób, który jest nieco trudny do znalezienia. Obsidian szybko stałby się niezbędny do budowy krytycznego sprzętu, takiego jak Oobcoops, a także do powiększenia jego magazynu i stworzenia samowystarczalnej farmy. Na szczęście istnieje kilka miejsc i sposobów, w jakie możesz znaleźć i zdobyć Oobsidian, aby ulepszyć swoje Oobcopy w Ooblety.

Znajdź Oobsydiana w Ooblets

Po pierwsze, możesz zdobyć Oobsidian przez pęknięcie skał W gospodarstwie. Będąc na swojej farmie, naciśnij Q, aby przejść do trybu farmy. Następnie wybierz Rock i naciśnij trzy razy spację, aby ją złamać. To całkiem pewny sposób, aby to zdobyć, ale jest to całkowicie pochłaniające dużó energii; Dokładnie sześć energii. I nie musisz się martwić, że zabraknie skał, ponieważ często pojawiają się na polach uprawnych.

Mówiąc o owulacji, Oobsidian pojawia się również losowo O Badgetown. Można je znaleźć na plaży, głównym placu i wewnątrz. Mając to na uwadze, nawet jeśli wskaźnik rozrodu jest dość niski, możesz mieć oko otwarte podczas załatwiania spraw w mieście. Jest również pozyskiwany z wiszące morze (Złap), więc za każdym razem, gdy masz dodatkowe zasoby, nie zapomnij stworzyć przynęty poprzez recykling rzeczy lub zbieranie pustych puszek. Niektórzy ludzie w internecie stwierdzili, że dzięki Super Bait można częściej dostać Oobsidian.

Jeśli odwołamy się do opisu w grze, zostanie upolowany Glymy Obliques lub glamis (lub chiński gdybym był Pokemony gracz) otrzyma również nieznane przedmioty. Zdobądź ich nasiona w konkursie tańca, a gdy dorosną, dodaj je do Oobcoop. Od czasu do czasu będą produkować Oobsydian, pomagając w misjach na farmie.

„Rzadkie tajemnicze kamyki w całym Oob. Uważa się, że jest to ufortyfikowany produkt uboczny stworzony przez błyszczące Ooblets”.

Wreszcie, jeśli nadal potrzebujesz znaleźć więcej Oobsydianów w OobletyMożesz to zdobyć, wydając 100 życzeń w Wishywell. Jest dość drogi, więc radzę zachować tę metodę na koniec.

READ  (Zaktualizowano) Sea of ​​​​Thieves ma poważne problemy z serwerem

Związane z:

Ooblets: Jak naprawić balon na gorące powietrze Gimble

Ooblety Dostępne wPrzełącznik NintendoA Xbox OneA Microsoft Windows.