Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wideo: Pagani Zonda za 25 milionów dolarów wjeżdża na Forda Fiestę

Impreza supersamochodów w Chorwacji zakończyła się jedną z trzech Zonda HP Barchetta wymagających poważnej naprawy.


Wyprawa samochodowa z podobnie myślącymi przyjaciółmi to zawsze świetny dzień, ale nic nie może zmienić sytuacji szybciej niż zobaczenie jednego z samochodów biorących udział w prostym mieszaniu się. Pomnóż to przez 1000%, gdy dany samochód jest tylko jednym z trzech Pagani Zonda HP Barchitas w obecności.Niestety, jeden z najrzadszych, a Pagani Zonda HP BarchettaNie wróci do domu po poważnych uszkodzeniach w wyniku kolizji drogowej.

W klipie wideo zrobionym przez Supersamochody BeneluksuZonda jedzie wzdłuż wiejskiej drogi, gdy samochód wydaje się tracić przyczepność, wpychając tył supersamochodu na nadjeżdżający pas. Ford Fiesta.

Chociaż nie ma mieszkańców twierdza lub Pagani Oba samochody doznały uszkodzenia terminalu.Nadwozie z włókna węglowego wzdłuż całej lewej strony jest uszkodzone, a tylne lewe koło i zawieszenie całkowicie odczepione.

To była siła uderzenia, a boczna osłona i tylne otwory wentylacyjne kół po prawej stronie samochodu również wydają się być przesunięte.

Co jest warte, biedna mała Fiesta uszkodziła przednią ćwiartkę i drzwi pasażera, a poduszka powietrzna kierowcy jest widoczna.Biorąc pod uwagę rzadkość auta i przerażająco wysokie koszty, jest bardzo prawdopodobne, że Zonda To zostanie naprawione.

Jedyne, na co możemy liczyć, to to, że ochrona ubezpieczeniowa była aktualna dla wszystkich zaangażowanych stron.Źródło obrazu: Artur Shenkarov

Zespół napędowy

Zespół Drive przedstawia zaufane ekspertyzy dotyczące Twojego następnego nowego samochodu i jest gospodarzem najlepszego programu New Car Awards w Australii.

Przeczytaj więcej o zespole Dysku LinkIkona