Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oryginalna wersja Fortnite na iOS nie pozwala już graczom wydawać V-dolców po 30 stycznia

Oryginalne wersje iOS i macOS Fortnite Ma stać się bardziej ograniczony. od jego powstania spór prawny Wraz z powrotem Apple latem 2020 roku, Epic Games pozwoliło graczom, którzy to zrobili Fortnite zainstalowane na ich urządzeniu przed grą Usuń z App Store aby kontynuować grę. Jednak z powodu usunięcia firma Epic nie zaktualizowała tych wersji gry, co oznacza, że ​​utknęły Fortnite’a Wersja 13.40 ma ponad dwa lata. W rzeczywistości oznacza to, że istniały one w swego rodzaju zawieszeniu. Wszystkie zmiany w rozgrywce wprowadzone przez firmę Epic Fortnite Od tego czasu (i ), jak i wszyscy I dostarczony przez firmę i nie trafił do oryginalnych wersji iOS i macOS. Teraz te wersje staną się o wiele bardziej restrykcyjne.

Od 30 stycznia firma Epic nie będzie już pozwalać na wydawanie pieniędzy Fortnite’a V-dolce w wersjach gry na iOS, Mac i Google Play. Aby grać, musisz mieć ukończone 18 lat. „Chcemy, aby wszystkie wersje naszych gier korzystały z istniejącego pakietu usług Epic Online, w tym kontroli rodzicielskiej, wirtualnych zakupów i funkcji weryfikacji rodzicielskiej” — powiedział Epic. . Nie możemy zaktualizować aplikacji na tych platformach ze względu na ograniczenia Apple i Google Fortnite. „

W grudniu firma Zaprojektowany specjalnie dla młodszych graczy. Zabraniają dzieciom wydawania w nim pieniędzy Fortnite’a Korzystanie ze sklepu w grze i czatu głosowego bez zgody rodziców. W tym samym miesiącu Federalna Komisja Handlu ogłosiła, że ​​firma Epic zgodziła się zapłacić aby rozstrzygnąć zarzuty, że naruszył ustawę o ochronie prywatności dzieci w Internecie i „oszukał miliony graczy w celu dokonania niezamierzonych zakupów”.

Większość graczy nie zostanie dotknięta ograniczeniami, ponieważ istnieją sposoby, aby uzyskać do nich dostęp Fortnite Bez przechodzenia przez App Store lub Google Play Store. Na przykład w systemach iOS i macOS możesz przez to uruchomić grę . Tymczasem na Androidzie można pobrać oryginalną wersję Fortnite Prosto ze strony Epica.

READ  Oferty Amazon Prime Day 2022 na PC: Dell, Lenovo i nie tylko