Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

2024 Hyundai i30 Sedan w Australii w tym roku

2024 Hyundai i30 Sedan w Australii w tym roku

Aktualizacja wersji sedan najlepiej sprzedającego się samochodu Hyundai Australia, który ma trafić do lokalnych salonów przed końcem tego roku. Przywództwo Zrozumiałe, z nowym projektem i technologią.


lifting l Kompaktowy sedan Hyundai i30 z 2024 roku Oczekuje się, że w australijskich salonach do końca tego roku, Przywództwo Zrozumiano – w tym poprawiony flagowiec i30 Sedan N.

Uchwycona kamerą podczas testów drogowych w Korei Południowej w ostatnich miesiącach, odświeżona gama sedanów i30 ma oferować nowy wygląd inspirowany silnikiem Staria, a także subtelne zmiany we wnętrzu, właściwości jezdne i właściwości jezdne.

Raporty wskazują, że Hyundai ma rozpocząć produkcję zaktualizowanego modelu dla Korei Południowej w marcu 2023 roku.Przywództwo Warto wiedzieć, że produkcja dla Australii ma się rozpocząć jeszcze w tym roku, przed premierą pierwszego krajowego salonu sprzedaży spodziewaną w drugiej połowie tego roku – w tym mistrzowskiego modelu i30 sedan N.

Południowokoreańskie zdjęcia szpiegowskie pokazują nowy pas przedni inspirowany Starią i najnowszym luksusowym sedanem Hyundai Grandeur, który zastępuje szeroką osłonę chłodnicy wąską górną osłoną oddzieloną dużymi wlotami powietrza poniżej.Reflektory wyglądają na cieńsze na zewnątrz – choć nie jest jasne, czy między nimi rozciągnie się pasek świetlny LED, podobnie jak w Kona, Grandeur i Staria.

Koła widoczne na prototypach są nowe – w tym stopy przypominające tarczę telefoniczną w Pioneer N – podczas gdy wydaje się, że wprowadzono pewne zmiany w tylnym zderzaku i tylnych światłach.

Zrobiono kilka zdjęć wnętrza, ale zaktualizowany sedan i30 mógł przyjąć nowe oprogramowanie informacyjno-rozrywkowe Hyundaia wprowadzone wraz z nową Kona – lub większe 12,3-calowe ekrany, w porównaniu z 10,25-calowymi ekranami w dzisiejszym modelu.Nie jest jasne, czy nastąpią jakiekolwiek zmiany w gamie standardowych silników benzynowych sedana i30 – 2,0-litrowy czterocylindrowy bez turbodoładowania i czterocylindrowy 1,6-litrowy z turbodoładowaniem – ponieważ są one już najnowszymi w gamie Hyundaia. .

Powyżej: aktualny Hyundai i30 Sedan N Line.

Zewnętrzne raporty twierdzą jednak, że linia N może zostać wycofana z salonów w Korei Południowej Przywództwo Zdaje sobie sprawę, że w Australii jest to mało prawdopodobne.Tymczasem ulepszenia 2,0-litrowego czterocylindrowego silnika turbo i30 Sedan N, podobnie jak w pozostałych dwóch samochodach, z którymi jest dzielony, również nie są prawdopodobne – gniazdo i30 N I SUV Kona N – planowany do wycofania, jak wspomniałem wcześniej Przywództwoco utrudnia uzasadnienie kosztów inżynieryjnych.

the Modernizacja Hyundaia i30 Sedan 2024 Zostanie ujawniony w ciągu najbliższych trzech miesięcy, przed potencjalnym przybyciem do australijskiego salonu w drugiej połowie tego roku.

Kredyt na zdjęcie szpiegowskie za pośrednictwem Autospy (JedenI dwa).Alexa Misoyannisa

Alex Misoyannis pisze o samochodach od 2017 roku, kiedy to założył własną stronę internetową Redline. Brał udział w Drive w 2018 r., zanim dołączył do CarAdvice w 2019 r., a w 2020 r. został stałym dziennikarzem zespołu wiadomości. Samochody odgrywały kluczową rolę w życiu Alexa, od przeglądania magazynów motoryzacyjnych w młodym wieku po dorastanie w otoczeniu osiągów samochody w rodzinie Miłośnik samochodów.

Przeczytaj więcej o Alexie MisoyannisieIkona łącza