Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oscary 2024: Margot Robbie olśniewa złotem, gdy gwiazdy błyszczą na czerwonym dywanie

Oscary 2024: Margot Robbie olśniewa złotem, gdy gwiazdy błyszczą na czerwonym dywanie

Ceremonia rozdania Oscarów zakończyła się w poniedziałek wieczorem, ale gwiazdy nadal były zajęte świętowaniem przez resztę wieczoru.

Wraz z rozwojem after party grupa gwiazd z najwyższej półki opuściła imprezę, szybko zmieniła stroje i po raz drugi pojawiła się na czerwonym dywanie.

Po przybyciu na Oscary w czerni, co według niektórych wskazywało na jej żałobę po „odrzuceniu”, Margot Robbie zdecydowała się założyć całkowicie złotą kreację, przygotowując się do uczczenia rozczarowania swoimi koleżankami z pracy.

Niektórzy fani twierdzili, że próbowała naśladować samą słynną statuetkę Oscara, odważając się założyć haftowany złotem gorset Thierry'ego Muglera.

Powszechnie oczekiwano, że australijska gwiazda zostanie nominowana do nagrody dla najlepszej aktorki, jednak przegrała z krótką listą gwiazd.

Tego wieczoru Emma Stone odebrała nagrodę za rolę w filmie Poor Things.

Drugą nagrodę aktorską otrzymał Cillian Murphy, który otrzymał owację na stojąco po ogłoszeniu go najlepszym aktorem za rolę Oppenheimera.

Pełna lista zwycięzców znajduje się tutaj.

To był niezapomniany wieczór dla miłośników kina.

Widzowie opisali występ Ryana Goslinga na rozdaniu Oscarów jako jeden z „najbardziej pamiętnych występów w historii rozdania Oscarów”.

Kanadyjski aktor dał wspaniały występ, śpiewając na scenie oryginalną piosenkę Barbie „I Just Kane”, zapewniając pełen energii występ w jasnym różu, wypełniony jaskrawymi rekwizytami i doskonałą pirotechniką.

Złożył także hołd członkom obsady filmu krzepiącym gestem, dzieląc się mikrofonem z Robbiem i Gretą Gerwig.

Na początku tego roku ceremonia spotkała się z ostrymi reakcjami, po decyzji o nienominowaniu Robbiego w kategorii Najlepsza Aktorka i Gerwiga w kategorii Najlepszego Reżysera.

Kiedy ogłoszono, że Gosling zostanie aktorem, doszło do dalszej ostrej reakcji na pomysł, aby męska postać filmu była pozornie celebrowana kosztem postaci kobiecych.

Jednak Gosling zadbał o to, aby podczas programu uwzględnić swoje koleżanki.

READ  Kingdom Tears zostało zasadniczo ukończone, zanim zostało opóźnione o rok

Występ rozpoczął się od Goslinga siedzącego na widowni za Robbiem, który nie mógł powstrzymać się od śmiechu, widząc śmieszność tego wszystkiego. Następnie udał się na scenę, gdzie dołączył do niego Mark Ronson na gitarze i kilkudziesięciu tancerzy rezerwowych.