Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oto Days Gone w rozdzielczości 4K na PC

Coraz więcej ekskluzywnych produktów Sony przenosi się do świata komputerów PC, a najnowszym rozwiązaniem jest przygoda z zombie. Mijały dni. Gra oficjalnie trafiła do Epic Games Store dopiero w przyszłym tygodniu, ale jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda, odpowiedź brzmi: bardzo dobrze.

GameSpot dostał coś w rodzaju kodu recenzji, aw piątek rano czasu australijskiego opublikowali prawie pół godziny materiału 4K z otwarcia gry. Jeśli grałeś Mijały dni Na PS4, gdy zostanie upuszczony, lub na PS5 dla tych, którzy go posiadali, poznasz pierwsze chwile. Jest to przesłanka, która definiuje, jak rozpoczęła się epidemia zombie, podstawowe systemy rzemieślnicze i przetrwania (takie jak używanie bandaży), jazda motocyklem oraz zasada kredytów obozowych poprzez zaopatrzenie w zapasy i odzyskiwanie części z rowerów.

Mijały dni To zawsze była świetna gra i atmosfera, ale tak było Bardzo powolny start. Myślę, że przyjechało dużo ludzi Mijały dni Od momentu premiery, uznanie krytyków dla Mad Max Gra była ulepszana z biegiem czasu.

Mijały dni oficjalnie Hity Steam 18 maja i Epic Games Store 19 maja. Nie jestem pewien, dlaczego istnieje codzienna różnica między platformami, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że obie pobierają 74,99 USD. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Mijały dni Przed skokiem Mamy świetną recenzję, którą możesz sprawdzić tutaj.

READ  Użytkownicy iPhone'a, iPada i Maca nagle tracą dostęp do swoich urządzeń i wymagają zresetowania