Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oto, kiedy możesz wstępnie załadować „Starfield” na Xbox Series X/S i PC

Oto, kiedy możesz wstępnie załadować „Starfield” na Xbox Series X/S i PC

pole gwiazd Jedna z największych gier roku, zabrała do domu złoto. Bethesda ujawniła również, kiedy można rozpocząć wstępne ładowanie ambitnej gry na Xbox Series X/S i PC przed datą premiery 6 września (wczesny dostęp 1 września).

Gracze konsolowi, którzy nie mają nic przeciwko wpuszczeniu pole gwiazd Przejmując ponad 100 GB nieużytecznego miejsca na Xbox Series X/S w ciągu najbliższych dwóch tygodni, grę można wstępnie załadować od jutra, 17 sierpnia.

Gracze pecetowi będą musieli jeszcze trochę poczekać. Mogą wstępnie załadować pole gwiazd na ich platformie od 30 sierpnia. To zaledwie dwa dni temu pole gwiazd Rozpoczyna się okres wczesnego dostępu, więc jeśli twoje połączenie internetowe jest wolne, być może nadszedł czas, aby zacząć przygotowywać się do tego masowego pobierania, aby móc jak najszybciej rozpocząć grę.

Tymczasem „starzenie się na złoto” nie jest już tym, czym było kiedyś. Oznacza to po prostu, że jest w stanie, który może zostać wydany w oczach Bethesdy. Bethesda Game Studios z pewnością nie kończy swojej pracy pole gwiazd. Będzie aktualizować grę przez miesiące, a może lata.

Wydawca ma słabe wyniki w wydawaniu gier, które często są obciążone błędami. Jednak prezes Xbox Game Studios Matt Booty przejęte W czerwcu „Jeśli wysłane dzisiaj, pole gwiazd Rzeczywiście będzie miała najmniej błędów ze wszystkich gier Bethesdy, jakie kiedykolwiek zostały wydane”. Miejmy nadzieję, że to prawda i każdy, kto zanurzy się w tę potężną grę w ciągu kilku tygodni, będzie miał z nią płynne doświadczenia.

Aby uzyskać więcej wiadomości o grach, analiz i spostrzeżeń, odwiedź stronę Śledź mojego bloga Forbesa. Otrzymasz cotygodniowy biuletyn ze wszystkim, co publikuję. Ty też byś mnie wzmocnił – to świetny sposób, aby bez żadnych kosztów wesprzeć mnie i moją firmę. Obserwuj mnie na TwitterzeI Niebo jest niebieskie I mastodont Również.

Chodź za mną Świergot Lub Linkedin. spłacać Kilka innych moich prac Tutaj.

READ  Nikon Nikkor Z 180-600mm f5.6-6.3 Już wkrótce...