Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Otwarcie atrakcji Bluey's World w Brisbane zaplanowano na 7 listopada, a sprzedaż biletów rozpocznie się w ciągu kilku dni

Otwarcie atrakcji Bluey's World w Brisbane zaplanowano na 7 listopada, a sprzedaż biletów rozpocznie się w ciągu kilku dni

Atrakcja w Brisbane, która przeniesie widzów w świat ukochanej animacji dla dzieci Bluey, zostanie otwarta 7 listopada.

Operatorzy Bluey's World twierdzą, że fani będą zanurzeni w niektórych miejscach i scenach, które uczyniły serial kultowym, w tym w domu i podwórku rodziny Heeler.

„Zapraszamy fanów do przyjazdu i zabawy w kultowym domu Bluey's. Będzie to niezapomniany dzień dla wszystkich grup wiekowych” – powiedział Andrew Kay, producent Bluey's World.

Oglądaj bezpłatnie najlepsze na świecie reality show, programy rozrywkowe i programy kryminalne 7plus

Obiekt jest w trakcie budowy w Northshore Pavilion na wewnętrznych przedmieściach Hamilton, nad rzeką.

„Magia Bluey to nie tylko bohaterowie i uniwersalna opowieść, ale także miejsce” – powiedziała Kate O'Connor z BBC Studios.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że fani w końcu będą mieli szansę wejść do środka i zagrać w kultowym domu rodzinnym Heeler w prawdziwym życiu”.

Operatorzy poinformowali także, że sprzedaż biletów na tę atrakcję rozpocznie się we wtorek 21 maja.

Ceny będą zaczynać się od 49,90 dolarów.

niebieskawy
Odwiedzający Bluey's World zostaną zanurzeni w świecie rodziny Heeler. kredyt: Australijska korporacja nadawcza/dostarczone

Rząd Queensland spodziewa się, że w pierwszym roku Bluey's World odwiedzi około 200 000 osób, co przyniesie gospodarce stanu szacunkowo 18 milionów dolarów.

Burmistrz Brisbane Adrian Schreiner powiedział, że spodziewa się, że „fani Bluey z całej Australii i świata przybędą do naszego miasta, chcąc doświadczyć wciągającego spektaklu Bluey”.

READ  Activision ogłasza nowe polskie studio w innym miejscu w branży rozrywkowej