Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Out”, „Blue”, „Mario”, „Highlander” wybierz daty

„Out”, „Blue”, „Mario”, „Highlander” wybierz daty

Bleecker Street

Ustalono dwie kluczowe daty premiery i premiery. Po pierwsze, data premiery survival horroru z epoki kamienia „Out of Darkness” została ustalona na 9 lutego 2024 r. nakładem Bleecker Street.

Safiya Oakley-Green przewodniczy obsadzie filmu, którego akcja rozgrywa się 45 000 lat temu i podąża za grupą ludzi przekraczającą tundrę, aby dotrzeć do odległych gór, które będą ich nowym domem. Kiedy zapada noc, zdają sobie sprawę, że nie są sami.

Następnie „Blue Beetle” DC Studios w końcu trafi do Maxa, a transmisja filmu w serwisie ma rozpocząć się 17 listopada. Film zarobił na całym świecie ponad 129 milionów dolarów brutto przy ogłoszonym budżecie wynoszącym 104 miliony dolarów.

Następnie firma Universal Pictures ogłosiła, że ​​hitowa gra animowana „The Super Mario Bros. Movie” wkrótce będzie dostępna w serwisie Netflix – od 3 grudnia wyłącznie w USA.

W ramach rozmowy telefonicznej dotyczącej wyników finansowych prezes Lionsgate Joe Drake potwierdził, że premiera Highlandera pod przewodnictwem Henry’ego Cavilla ma nastąpić w 2026 r. Oczekuje się, że zdjęcia do projektu rozpoczną się stosunkowo wkrótce.

Na koniec mówi czerpak Jeff Grubb Poranna gra w chaos Oczekiwana następna gra z serii „Mass Effect” może zostać wydana dopiero około 2029 roku, ponieważ tytuł jest wciąż na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Raport wywołał w Internecie kontrowersje na temat tych szacunków.

Źródło: Bleecker Street, Netflix, Max, IGN, Eurogamer

READ  Jaki był ostatni post Jimmy'ego Lopeza na Instagramie przed śmiercią?