Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pan.  Polska kolejnym kierunkiem dla majsterkowiczów?

Pan. Polska kolejnym kierunkiem dla majsterkowiczów?

Największy sprzedawca artykułów wyposażenia wnętrz w Malezji, Mr. DIY postrzega Polskę jako potencjalny rynek dla swojej planowanej ekspansji w Europie. Nadzorując rozwój biznesu, działalność handlową i magazynową, Mr. Leo Kahn, starszy wiceprezes DIY, odwiedził niedawno ten kraj w „podróży służbowej” i zamieścił w mediach społecznościowych, że uważa, że ​​Polska jest „bardzo dynamicznym, konkurencyjnym, ale obiecującym rynkiem”. ”. W poście na swoim koncie Linkedin powiedział:[I] Pan. Mam nadzieję, że wkrótce rozkwitną tu sklepy z materiałami budowlanymi.”

Oświadczenie Gana wiąże się z wcześniejszym raportem DIY International, zgodnie z którym malezyjski sprzedawca detaliczny planuje dalszą ekspansję w Europie po sukcesie w Turcji – gdzie działa od dwóch lat i w chwili pisania tego tekstu otworzył 62 sklepy – oraz w Hiszpanii po wejście do UE. Na początku tego roku p. Dilara Neyişçi Çağlı, dyrektor operacyjna i członkini zarządu DIY Turkey, ujawniła, że ​​azjatycki sprzedawca detaliczny rozpoczął już badanie rynków Europy Wschodniej.

Pan. Powszechnie oczekuje się, że DIY zadebiutuje w Grecji, gdzie ma już swoją siedzibę w ekskluzywnej dzielnicy Kolonaki w Atenach. W zeszłym roku Khan odwiedził partnerów biznesowych w tym kraju, co wywołało spekulacje, że będzie to jedenasty rynek malezyjskiej potęgi handlu detalicznego.

Jednakże pan. DIY zdecydowało się wrócić do Azji Południowo-Wschodniej i otworzyć swoje pierwsze sklepy w Wietnamie. Pan. DIY może jeszcze ogłosić swój dwunasty rynek do końca tego roku – Gan powiedział, że chce wejść na drugi rynek międzynarodowy do końca 2023 r., oprócz wyprawy do Wietnamu.

READ  Polski parlament słyszy zarzuty o nadużycia rządu PiS