Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

PepsiCo buduje w Polsce standardową fabrykę o wartości 1 mld zł

Regionalne dzisiaj

środa, 1 września 2021, 12:55

Jonathan Weiss / Shutterstock.com

PepsiCo ogłosiło plany budowy nowego zakładu produkującego przekąski ziemniaczane na eksport na ponad 20 rynków europejskich w południowo-zachodniej Polsce.

Warta 1 mld zł (218 mln euro) fabryka produkująca chipsy ziemniaczane Layne i chipsy tortilla toridos, zlokalizowana w pobliżu miasta roda Śląska na Dolnym Śląsku w południowo-zachodniej Polsce, ma zostać ukończona do 2025 roku.

Obiekt zajmuje powierzchnię 54 700 metrów kwadratowych i tworzy 450 miejsc pracy, co czyni go „największym i najbardziej przyjaznym dla środowiska w Europie…” – podała firma w oświadczeniu.

Wesprzyj Budapest Business Journal

Tworzenie czasopisma godnego tej nazwy to kosztowna sprawa. Przez 27 lat wiadomości biznesowe, współpracując z wydawcami, redaktorami i reporterami Budapest Business Journal, dostarczały informacji, którym można było zaufać, prawdziwych, dokładnych, bez obaw i życzliwości.

Firmy prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który pozwalałby im na dalsze doskonalenie się bez uszczerbku dla ich wydajności. Ostatnio niektórzy testowali pomysł zaangażowania swoich najważniejszych partnerów, swoich czytelników.

Chcemy dać taką samą możliwość naszym czytelnikom. Zapraszamy do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennikarstwa biznesowego, którego potrzebujesz. Naciśnij nasz przycisk Support BBJ i możesz wybrać, jak często i jak często przesyłasz nam swoje wpisy.

READ  Podróżowanie po Polsce