Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Phoebe Burgess przedstawia nowy wygląd po „przestarzałych” sankach Trinny Woodall

Phoebe Burgess przedstawia nowy wygląd po „przestarzałych” sankach Trinny Woodall

Jest królową oryginalnych, rzeczowych porad, ale podczas niedawnej podróży Trini Woodall wybrała słynną australijską gwiazdę.

Phoebe Burgess ujawniła, że ​​brytyjska ekspertka mody, która została przedsiębiorcą kosmetycznym, niedawno szczerze powiedziała o swoim makijażu, gdy para się spotkała, co skłoniło ją do poddania się szybkiej metamorfozie.

Matka dwójki dzieci powiedziała brutalnie szczery komentarz Trini i ujawniła swój „nowy” wygląd w ostatnim poście na Instagramie, wzbudzając podziw fanów.

„Taaaaaaaak, kiedy ktoś taki jak Trinnytrinnywoodall mówi ci – na twojej opalonej twarzy – twój makijaż jest stary – postępuj zgodnie z radą” – napisała.

„Więc, krótko mówiąc, to jest mój cel, aby zmienić moją rutynę makijażu, która nie zmieniła się od 2014 roku – co oznacza porzucenie ciężkiego brązowego wyglądu, z którym byłam poślubiona, i przyjęcie nowszych technik.

Hej mokra gąbka i podkład zanurzony w wodzie, wszystko się nauczyło TIK Tok Lub bębny i baw się kolorami z naturalnym odczuciem…. To zdecydowanie w toku [work in progress]. ”

Oprócz swojego postu Phoebe udostępniła serię zdjęć pokazujących jej transformację makijażu – wszystkie ukazują 33-latkę z czarującym uśmiechem na twarzy.

87 000 obserwujących gwiazdę szybko skomentowało jej „nowy” wygląd, nazywając go „niesamowitym”.

„Gratulujemy wykonania pierwszego kroku w kierunku przywrócenia bronzera” – zauważył jeden z nich.

„Niesamowite!Inny powiedział.

Jak przyznał jeden z nich: „Jestem ponad brązem i nie sądzę, żebym mógł powstrzymać haha. To mój koc bezpieczeństwa”.

Inni poprosili Phoebe o udostępnienie samouczka i wymienienie produktów, których używała, mówiąc: „Teraz martwię się, że wyglądam staro. Nie mam żadnych wskazówek!”

W poprzednim poście udostępnionym po rozmowie z podcastem Vibe pod połyskiemUjawniła, że ​​„płacze bardzo prawdziwymi łzami” i opisała, jak Trini ją spoliczkowała.

„Wróciłam do domu z zupełnie nową rutyną z Trinity London” – dodała.

READ  Dlaczego nie ma czarownic (czy Ciri będzie jedną?)

Chociaż Phoebe nie podzieliła się dokładnymi składnikami, których użyła do utrwalenia makijażu, Trinny – która wprowadziła Trinny London w 2017 roku – wcześniej powiedziała news.com.au. Stworzyła swoją linię „Ponieważ wiele kobiet utknęło w makijażu I nie wiedzą, co robić”.

Marka rozszerzyła się z produktów do makijażu pakowanych do produktów do pielęgnacji skóry, a także kilku „kosmetyków hybrydowych do pielęgnacji skóry”, z których słynie Trini London.

Jednym z produktów marki jest BFF De-Stress, przyciemniane serum, które „chroni i radzi sobie ze stresem na skórze”, które kosztuje 75 USD.

Zajęło Ci to Trina – która stała się sławna w 2001 roku, kiedy się pojawiła czego nie ubierać Z supergwiazdą Susanną Constantine – 30 prób uzyskania odpowiedniej formuły produktu.

Formuła, zwana NP-TriOXT, składa się z trzech różnych kompleksów, z których jednym jest Neuroprolina, ekscytujący nowy składnik aktywny, który podobno jest w stanie blokować produkcję kortyzolu i czegoś Trini powiedziała, że ​​to pomoże „zmierzyć się z całą presją”.

„To kosmetyczna mieszanka do pielęgnacji skóry, która ma znacznie wyższy procent składników aktywnych niż cokolwiek innego na rynku” – powiedziała news.com.au. pamiętnik piękności W październiku 2020 r.

W rezultacie składniki faktycznie pomagają chronić i poprawiać twoją skórę. „

58-latka postępuje zgodnie z własną radą „religijnie”, nigdy nie opuszcza ani jednego kroku pielęgnacyjnego i podróżuje wszędzie ze swoim zestawem do makijażu, który można układać w stos.

„Oczyszczam skórę za pomocą balsam (bądź najlepszym sobą) używam plików PHA (lepiej) Rankiem. Spośród wszystkich produktów do pielęgnacji skóry, Pełen „Nie mogę żyć bez mojego„ produktu ”- prawdopodobnie powiedziała.

„Chociaż zawsze należy oczyszczać skórę,PełenPowoduje tak fundamentalną, natychmiastową i długotrwałą zmianę w skórze.

„To jedyny produkt w gamie, który ma tak natychmiastowy i długotrwały efekt – to niesamowity produkt.

READ  Rekreacja Tahoe: seria głośników zimowych; Zimowa wycieczka po dzikiej przyrodzie na północ; Ambasador Polski

„Nie mogę żyć bez BFF SPF, ponieważ muszę codziennie nakładać SPF na twarz i potrzebuję tej niewielkiej jednorodności odcienia skóry – nawet jeśli po prostu wyjdę. Pamiętaj, że w przypadku produktów zawierających SPF zawsze czytaj etykietę.

Zobacz instrukcje użytkowania. Unikaj długotrwałej ekspozycji na słońce i noś odzież ochronną, czapki i okulary podczas ekspozycji na słońce. Aby zapewnić skuteczną ochronę przeciwsłoneczną, konieczne jest częste ponowne nakładanie.

„A Lip2Policzekbo mam pewne odcienie jak wibracja Nakładam usta, policzki i oczy, potem nakładam trochę balsamu do ust i kończę ten dzień. To bardzo łatwe. „