Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Photoshop Awards Gra Bill Clinton Kid z przemowy Elden Ring

Rozdanie nagród Game Awards 2022 zakończyło się Na scenę wkrada się przypadkowy dzieciak i mamrocząc bzdury o „reformowanym rabinie Billu Clintonie”. The Game Awards 2022, co zrozumiałe, próbuje teraz udawać, że to się nigdy nie wydarzyło, zamazując wizerunek dziecka dla tego, którego celebruje. Pierścień Eldena Druga gra roku Developer FromSoftware zdobyła nagrodę.

„FromSoftware to pierwsze studio, które zdobyło dwie nagrody Game of the Year na The Game Awards”, konto wydarzenia w mediach społecznościowych ćwierkanie Środa. W 2019 roku studio zdobyło m.in Sekiro: Cienie umierają dwa razyi jeszcze raz wcześniej w tym miesiącu do Pierścień Eldena. Gratulacje FromSoftware podsumowuje. W załączeniu było zdjęcie reżysera i szefa studia, Hidetaki Miyazakiego, trzymającego nagrodę obok członka zespołu, który tego wieczoru tłumaczył jego przemówienie.

Ale nie trzeba było bystrego obserwatora, aby zauważyć, że dowcipniś Bill Clinton z tamtej nocy, który stał za obydwoma mężczyznami, został usunięty z obrazu. „Tracę rozum, że zniszczyli dziecko LMFAOO” cytat z tweeta Klatka do gier streamerów Twitcha. „Hahaha, następnym razem powinieneś użyć narzędzia Wypełnianie z uwzględnieniem treści programu Photoshop, aby usunąć zasoby tła” dodany Dataminer FromSoftware, Lance McDonald.

Później okazuje się, że dzieciakiem, który rozbił nagrody w grze tej nocy, był Matan Even, jego uczeń liceum Skłonność do sensacyjnego ścigania przebojów IRL, który później zyskał rozgłos w Internecie. Wcześniej trollował kamerę fanów NBA z koszulką wolności z Hongkongu, przerywając panel BlizzConu podobną wiadomością. Dwukrotnie pojawił się w InfoWars, aby omówić chińską cenzurę, ale jego obecność w mediach społecznościowych nie wykazuje przywiązania do określonej ideologii politycznej i od tego czasu zdystansował się od gospodarza InfoWars, Owena Schroera, którego wcześniej opisał jako „ulubioną osobę” na prawicowa sieć konspiracyjna.

READ  Bang & Olufsen przedstawia nowe głośniki wysokiej jakości

Nawet wyczyn kaskaderski na Game Awards Wydawał się pozbawiony jakiejkolwiek treści lub większego znaczenia, ale chwilowo ukradł światło reflektorów reszcie drużyny. Gospodarz Jeff Kelly wyśmiewał się z tego, gdy nieletni został eskortowany ze sceny przez ochronę i chociaż później napisał na Twitterze, że nawet został aresztowany, LAPD twierdzi, że został zabrany tylko na lokalny posterunek policji, zanim został zwolniony bez postawienia zarzutów.

Niewyraźny tweet zdawał się wskazywać, że Keighley’s Game Awards wciąż czuł się nieco skażony przez hakera tej nocy. Najwyraźniej jednak nie zanieczyszczało to na tyle, aby ktoś z większym doświadczeniem w Photoshopie naprawił obraz. to zajęło KotakuPoprawna edycja dziecka ze zdjęcia Zackowi Zwiezenowi zajęła mniej niż piętnaście minut. lub jako osoba samotna wskazanyThe Game Awards mogło po prostu użyć jednego z wielu innych zdjęć, w których dzieciak jest poza zasięgiem wzroku.

Game Awards nie odpowiedziało natychmiast na prośbę o komentarz.