Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Najlepsze darmowe gry Fallouta w Epic Games Store już dziś

Świąteczne oferty w Epic Games Store znowu ruszyły pełną parą, z ogromnymi rabatami i nieograniczonymi kuponami rabatowymi 25% na gry na PC oraz 15 dni darmowych gier na PC.

Możesz przeczytać wszystko o zniżkach i jak uzyskać największe rabaty tutaj, ale chcieliśmy zwrócić uwagę na dzisiejsze darmowe gry na PC, ponieważ to trio certyfikowanych klasyków i prawdopodobnie jedne z najlepszych gier z serii Fallout. Mowa oczywiście o Fallout, Fallout 2 i Fallout Tactics.

Jeśli przegapiłeś je w późnych latach 90. i na początku 2000 r., masz dwie rozległe gry RPG, które dały początek serii Fallout, zanim Bethesda weszła i rozwinęła ją w swojej serii gier RPG z perspektywy pierwszej osoby (ale tak, to było New Vegas ).Bardzo dobrze). Jest też Fallout Tactics, który nadał grom zmianę taktyki turowej zespołowej i tak było brutalnie Ciężko jest wrócić do czasów, gdy byłem młody i próbowałem grać.

Dodaj je wszystkie do swojej biblioteki EGS poniżej:

Te gry będą darmowe do 3:00 jutro, 23 grudnia, więc sprawdź to Dodaj je do swojej biblioteki tak szybko, jak to możliwe!

READ  Apple MacBook Air – urządzenie na cały dzień dla każdego?