Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Pierdol się”: Seinfeld zostaje skarcony przez protestujących

„Pierdol się”: Seinfeld zostaje skarcony przez protestujących

Uśmiechnięty Jerry Seinfeld pomachał do protestujących, którzy oskarżali go o wspieranie ludobójstwa, gdy wychodził z wydarzenia w Nowym Jorku w tym tygodniu.

Według materiału filmowego uśmiechnięty Jerry Seinfeld machał do antyizraelskich protestujących, którzy oskarżali go o wspieranie ludobójstwa, gdy wychodził z wydarzenia w Upper East Side w niedzielny wieczór.

Nowojorski komik był nękany po tym, jak opuścił wydarzenie na 92. ulicy Y na Manhattanie, w którym uczestniczyli byli wykonawcy. New York Timesa Felietonista Barry Weiss, twórca wolnej prasy.

Jak wynika z materiału filmowego uzyskanego na stronie, jeden z protestujących krzyknął do Seinfelda, który szybko pomachał mu, po czym wsiadł na tylne siedzenie czarnego SUV-a otoczonego przez funkcjonariuszy nowojorskiej policji. Poczta.

Jerry Seinfeld konfrontuje się z protestującymi.

Wściekły tłum oskarżył go o wspieranie ludobójstwa.

Zanim SUV odjechał, protestujący nadal krzyczeli na Seinfelda.

„Pierdol się, popierasz ludobójstwo” – powiedział ze złością protestujący.

Niewielki tłum protestujących zebrał się przed domem kultury, w którym Weiss wygłaszał swoje coroczne przemówienie z okazji 92. rocznicy powstania Żydów na świecie.

Demonstranci krytykowali Weissa, zagorzałego zwolennika Izraela, i próbowali powiązać to ze śmiercią palestyńskiego profesora i poety Rifaata Al-Arira, który… Zginął w Gazie W grudniu podczas izraelskiego nalotu.

Pod koniec października Al-Arir napisała na Twitterze, że jeśli zostanie zabity, „winię Barry'ego Weissa i innych podobnych jej”. Jego tweet był odpowiedzią dla Vice Krytyka Al-Areera za żarty We wcześniejszym tweecie na temat tego, czy izraelskie dziecko zostało spalone żywcem w piekarniku „z sodą oczyszczoną czy bez” podczas ataku na Izrael z 7 października.

Seinfeld na scenie w zeszłym roku. Zdjęcie: Jamie McCarthy/Getty

Według doniesień Al-Arir kpił z ofiar ataku terrorystycznego, a kilka godzin po ataku powiedział w wywiadzie dla BBC, że palestyński opór jest „uzasadniony i moralny”.

Policja podała, że ​​dwóch demonstrantów zostało aresztowanych w niedzielę wieczorem przed budynkiem 92Y.

READ  W Luizjanie pierwsi uchodźcy klimatyczni w USA znajdują nową bezpieczną przystań

Antyizraelskie protesty wstrząsnęły Nowym Jorkiem, odkąd terroryści Hamasu zabili 1200 Izraelczyków i porwali setki kolejnych, co skłoniło państwo żydowskie do rozpoczęcia dużej kampanii wojskowej w Gazie.

Wspierane przez Hamas Ministerstwo Zdrowia podało, że w operacji naziemnej zginęło około 30 000 Palestyńczyków, podczas gdy Izrael stracił ponad 200 żołnierzy.

Seinfeld, który wraz z Larrym Davidem stworzył od dawna emitowany serial komediowy noszący jego imię, nie jest pierwszym aktorem z najwyższej półki, któremu protestujący skarcili.

Zmierzył się z Alecem Baldwinem Przez antyizraelskich demonstrantów Pod koniec ubiegłego roku, kiedy spacerowałem ulicą na Manhattanie.

Ta historia pierwotnie pojawiła się w Strona szósta Został on tutaj ponownie opublikowany za zgodą.