Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pies uderza w prognozę pogody Anthony Farnell Global News

Storm the goldendoodle zdobył ogromną rzeszę fanów po tym, jak pojawił się w relacji pogodowej swojego właściciela na żywo.

Ten lotnik miał naprawdę chwilę, aby się z tym pogodzić, gdy nagle podczas relacji na żywo pojawił się niespodziewany gość.

Kanadyjski meteorolog Anthony Farnell Prześlij aktualizację Odwrócił warunki w Toronto, kiedy jego pies dołączył do niego w poszukiwaniu smakołyków.

Goldendoll – nazywany Storm the Weather Dog – sprawił, że widzowie wyli, gdy uroczy pies zajął centralne miejsce.

Farnell opowiadał widzom kanadyjskiej stacji telewizyjnej Global News o niebezpieczeństwach stwarzanych przez huragan Ida, gdy pojawił się jego czworonożny przyjaciel.

Początkowo budzący lęk meteorolog próbował odwrócić uwagę widzów, stawiając czoła burzy.

Ale szczeniak był zdeterminowany, aby cieszyć się światłami i dał jasno do zrozumienia, że ​​jest głodny, gdy szukał karmy dla psów.

Wyglądało to komicznie, jakby burza „chodziła po powietrzu i wodzie”, gdy pojawiła się przed ekranem.

Pomimo błędu Farnell dzielnie uniósł swój raport, żartując: „Tak, burza jest w budynku, dostajesz nagrodę i idziesz w powietrzu”.

Global News później udostępniło nagranie wideo z tego momentu, pisząc: „Burza najechała miejsce kręcenia w środku raportu pogodowego Anthony’ego i zażądała leczenia, nawet gdy Farnell wyjaśniał mieszkańcom Ontario, z jaką pogodą będą musieli się zmierzyć w ten weekend, i dyskutowali o niebezpieczeństwach stwarzane przez huragan Ida na południu.

„Oboje wyróżniający się profesjonaliści, Anthony skończył swój semestr bez żadnych problemów, podczas gdy Storm zaspokoił swój głód (i ukradł trochę do kamery)… wszystko w dzień pracy!”

Ten artykuł pierwotnie ukazał się słońce Reprodukowano go za zgodą

Przeczytaj powiązane tematy:pogoda