Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pinokio z udziałem aktorów na żywo różni się od klasyka Disneya z 1940 roku

TUCSON, Arizona. (KGUN) — Pod pewnymi względami ta nowa akcja na żywo z postacią Pinokia jest metaforą planu gry Disneya, który wydaje się przekształcać wszystkie klasyczne animacje w hybrydę CGI na żywo.

Tak jak plan, film zna wszystkie słowa i muzykę. Nie trzeba jednak Błękitnej Wróżki spojrzeć w jego puste oczy i uświadomić sobie, że ma przed sobą długą drogę, zanim stanie się prawdziwym chłopcem.

Nowy film – zaplanowany na Disney + Friday – śledzi zarysy oryginału z 1940 roku, błyszczącego, błyszczącego filmu obdarzonego najwyższej klasy obsadą dźwiękową i śledzi niektóre z własnych pomysłów.

Będąc tak bliskim oryginałowi, filmowi udaje się opowiedzieć ekscytującą i podnoszącą na duchu historię. Posiada również oszałamiającą grafikę i kilka dowcipów z nowoczesnymi zwrotami akcji, aby ożywić materiał.

Najlepsze w filmie jest to, że zaprowadzi widzów do oryginału. Niektóre żenująco wątpliwe zmiany w skrypcie próbują poprawić rzeczy, ale kilka poprawek – w tym dziwna decyzja o porzuceniu oryginalnego zakończenia – zostało poprawionych dla zmian.

Reżyser Robert Zemeckis nadał filmowi połysk od profesjonalnej obsady, co zaowocowało porywającymi występami jego obsady.

Tom Hanks gra Geppetto, przyjaznego i naiwnego stolarza, który jest tak samotny, że robi chłopca z drewna, aby zatrzymać swoich kumpli. Benjamin Evan Ainsworth podkłada głos Pinokio samoświadomą pizzą, a Joseph Gordon-Levitt jest ledwo rozpoznawalny jako Jiminy Cricket. Keegan-Michael Key robi niesamowite wrażenie, gdy Uczciwy John, przebiegły rudy lis i Cynthia Erivo rozświetlają ekran jak Blue Fairy.

W spektrum klasycznych filmów Disneya na żywo „Pinokio” plasuje się gdzieś pośrodku spektrum. Brakuje mu żywiołowości i wielkości, powiedzmy, „Króla Lwa”, ale ma w sobie o wiele więcej niż urocze „Dumbo”. Jednak większość osób, które twierdzą, że wolą nowego Pinokia od oryginału, zobaczy, że jego nos zacznie rosnąć.

READ  Trochę mu to zajęło. Zmniejszenie ilości mocy pod maską Toyoty Supra (wideo)

Ocena: 2,5 gwiazdki na 4.

——-
Phil Villarreal Jest starszym montażystą pracującym w czasie rzeczywistym w KGUN 9. Również producent cyfrowy i gospodarz cotygodniowego programu „Phil on Film” w Good Morning Tucson, Phil przeniósł się do KGUN po 17 latach pracy w Arizona Daily Star. Jest żonaty i ma czworo dzieci. Podziel się swoimi pomysłami na historie i ważnymi problemami z Philem za pośrednictwem poczty e-mail [email protected] lub dzwoniąc FacebookA InstagramA Świergot.