Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Płaski ekran Galaxy S23 Ultra zagraża wyciekowi reputacji, ponieważ rendery koncepcyjne nowego nadchodzącego flagowca Samsunga, stworzonego przez fanów, pojawiają się w podobno kolorach

Płaski ekran Galaxy S23 Ultra zagraża wyciekowi reputacji, ponieważ rendery koncepcyjne nowego nadchodzącego flagowca Samsunga, stworzonego przez fanów, pojawiają się w podobno kolorach

Samsung Galaxy S23 Ultra jest prezentowany w czterech podobno kolorach Ghost Black, Cream, Green i Lavender. Dobrze wykonana koncepcja jest udostępniana za zgodą TechnizoConcept (przez Leaker Ahmed Qweider), który wielokrotnie podsuwał atrakcyjne wizualnie pomysły na to, jak mogłyby wyglądać telefony z serii Galaxy S23. Tym razem Galaxy S23 Ultra nosi kolory wspomniane wcześniej w dwóch oddzielnych przeciekach, z zielonym modelem widocznym z przodu iz tyłu.

Oprócz udostępniania renderowania Galaxy S23 Ultra, Koueider wyprodukował także kilka „ekskluzywnych” renderów. Informacja Odnośnie ekranu S23 Ultra: „Ekran będzie płaski”. To naprawdę ważna wiadomość dla fanów Galaxy i wydaje się, że została wybrana dla Samsunga Galaxy S23 Ultra, aby ułatwić korzystanie z urządzenia wejściowego S Pen. To samo źródło jest kontynuowane w oddzielnych Poczta że „ramka znacznie się obniży, a ekran będzie płaski”. W koncepcji wyraźnie widać, że we flagowym smartfonie występuje minimalna krzywizna ekranu.

Jednak okazuje się lodowy wszechświat Niestabilność została spowodowana przez niektóre rzeczy pokazane na zdjęciach (patrz poniżej). Po pierwsze, uważa, że ​​wybór kremowego koloru Galaxy S23 Ultra na pokazie jest wyłączony i że wygląda bardziej jak lody „kremowe” niż beżowe. Wyciek nazywa również kremowy kolor „bardzo zaawansowanym” i „doskonałą teksturą”, co doprowadziło do poważnych żartów w komentarzach na temat tego, jak kolor został opracowany. Najbardziej kontrowersyjny okazał się lodowy wszechświat Poczta O płaskim ekranie S23 Ultra ze stwierdzeniem: „To nie jest płaski ekran, wciąż jest zakrzywiony na krawędziach”.

Druga strona od jakiegoś czasu twierdzi, że coś takiego dotyczy Galaxy S23 Ultra, twierdząc, że chociaż krzywa smartfona została zmniejszona w porównaniu do S22 Ultra, nadal są lekko zakrzywione krawędzie. Ale wydaje się, przynajmniej na zewnątrz, że Koueider uważa, że ​​smartfon będzie miał prawie całkowicie płaski ekran. Oczywiście oba przecieki mogą być z grubsza poprawne, ponieważ istnieje pewna subiektywność co do tego, co dokładnie sprowadza się do wciąż w większości zakrzywionego / płaskiego opisu. Ale jeśli Samsung Galaxy S23 Ultra nie ma zauważalnie zakrzywionych krawędzi, może być tak, że reputacja góry lodowej jako przecieka również wygląda płasko.

READ  Gry mobilne oparte na chmurze firmy Logitech zostały oficjalnie ujawnione, ale zaskakująco drogie

Kup Samsunga Galaxy S22 Ultra od Amazon