Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

PlayStation Boss twierdzi, że generacja PS5 będzie miała więcej ekskluzywnych gier

Prezes Sony Interactive Entertainment Jim Ryan powiedział, że PS5 będzie zawierało więcej ekskluzywnych gier niż jakakolwiek konsola PlayStation poprzedniej generacji. VGCRyan rozmawiał z japońską stroną finansową NikkiSony inwestuje w niezależnych twórców gier, aby upewnić się, że PlayStation ma więcej ekskluzywnych produktów niż kiedykolwiek, wyjaśnił.

Powiedział: „Po cichu, ale na pewno zainwestowaliśmy w wysokiej klasy gry na PlayStation i upewnimy się, że generacja PS5 będzie miała bardziej dedykowane oprogramowanie niż kiedykolwiek wcześniej”.Ponadto Ryan zasugerował również, że Sony może w przyszłości szukać więcej studiów, podobnie jak w przypadku dewelopera Spider-Man Insomniac w 2019 roku.

Powiedział: „Często uczestniczyliśmy w fuzjach i przejęciach, w tym Insomniac Games w Stanach Zjednoczonych”. „Nie wykluczamy tej opcji w przyszłości”.

To podobna taktyka do Microsoftu, który w ostatnich latach znacznie wzmocnił swoją strategię fuzji i przejęć Xbox Game Studios, posuwając się nawet do kupienia Bethesdy za 7,5 miliarda dolarów.

PlayStation 5 wystartowało z ekskluzywnym remakiem Demon’s Souls, a także ekskluzywnymi grami z rodziny PlayStation Sackboy: A Big Adventure i Spider-Man: Miles Morales. Minęło kilka miesięcy od wypuszczenia ekskluzywnego wydania, ale wkrótce to się zmieni wraz z pojawieniem się Returnal 30 kwietnia i Ratchet & Clank: Rift Apart w czerwcu.

Matt Borslow jest brytyjskim autorem wiadomości i rozrywki dla IGN.

READ  Wyciekło nie jeden, ale pięć klasyków PlayStation