Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oto kilka zrzutów ekranu zwróconych bezpośrednio z PS5

Zdjęcie: Plon

Aby zasubskrybować nasz codzienny biuletyn zawierający najnowsze wiadomości, funkcje i recenzje, przejdź do Tutaj. Aby zobaczyć ciągłe podsumowanie wszystkich naszych historii, śledź nas na Twitterze Tutaj. Lub możesz dodać go do zakładek Strona główna Kotaku Australia Aby odwiedzić, kiedy potrzebujesz poprawki wiadomości.

Powrót To pierwsza w tym roku gra na PS5 Naprawdę Brzmi jak gra nowej generacji na PS5. Ale mówiąc to – inną rzeczą jest zobaczenie go w akcji. Więc oto jest.

Warunki podglądu oznaczają, że nie możemy wyświetlić bardzo Mnóstwo rozgrywki, aby uniknąć spoilerów i kluczowych elementów Wydajność Historia. Ale zanim gra zostanie uruchomiona 30 kwietnia, mogę pokazać kilka wczesnych migawek z rozgrywki, więc zobaczysz to poniżej.

Duża porcja Powrót To pierścień śmierci i odrodzenia, a Housemarque czerpie z tego wiele korzyści w szerszej historii. Podczas gry napotkasz także wiele kości, które zasadniczo wprowadzają poprawki do postaci, dopóki nie osiągniesz określonego celu. Istnieją również duże fragmenty mapy, których początkowo nie będziesz w stanie odblokować, co dodaje trochę więcej Metroidvania Komponent doświadczenia. Jedyny haczyk polega na tym, że większość rzeczy, które odblokujesz, będzie odbywać się przez wiele rund, więc jest w tym również element roguelike.

Należy pamiętać o jednej rzeczy: Powrót To całkowicie mroczna gra tematyczna iz pewnością świetnie wykorzystuje renderowanie HDR. Poza tym: jest 30 kwietnia, a nie 20 kwietnia – to źle. (Ponowne ładowanie i ponowne przetwarzanie materiału HD / 2K / 4K na YouTube zajmuje w tym momencie około 4000 lat, więc proszę o wyrozumiałość.)

Powrót Jeszcze raz na PS5 30 kwietnia.

Więcej od Kotaku Australia