Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Podsumowanie odcinka 36 The Block 2021: Josh i Luke przyznają, że mogą nie ukończyć korytarzy i prania, podczas gdy Tanya i Vito otrzymają rachunek

dźwięk BlokHell Week wkrótce poniesie pierwszą ofiarę w 2021 roku. Josh i Locke Na granicy przyznania się do porażki zaledwie dwa dni w holu i ujawnienia prania, po rozproszeniu w basenie i gipsowym dramacie.

Tania i Vito Lepiej radzą sobie ze swoimi przejściami i ofertami pralniczymi, ale niespodziewanie uderzają w swój budżet, gdy muszą zapłacić za instalację szafek, o których myśleli, że dostają za darmo.

Streamuj najnowsze odcinki The Block za darmo na 9Now.

Wszystkie zespoły zostały ostrzeżone, że jeśli w ciągu tygodnia mieszkania i jedzenia nie będą mieli gotowych umywalek do zainstalowania szafek, będą musieli za to zapłacić później. To dlatego, że Kinsman został zarezerwowany na ten tydzień, który miał być Tydzień przedpokoju, dopóki harmonogram nie zmienił się w wyniku skandalu z oszustwami.

Tania i Vito byli jedyną parą, która nie dotrzymała terminu. Więc to był szok dla innych zespołów, kiedy dowiedzieli się, że Kinsman wrócił na miejsce, aby zainstalować pranie w Domu 3. Była nawet sugestia. Może być oszustwo wielokrotnie.

Czytaj więcej: Skandal grozi wybuchem w sprawie prania Tani i Vito

„Wszyscy bardzo ciężko pracowali w zeszłym tygodniu lub płacili dodatkowe umowy, może miało to coś wspólnego ze sobą… aby zainstalować naszą szafę na pranie” Mitch On mówi.

„Dlatego w zeszłym tygodniu zabraliśmy 10 000 USD z naszego budżetu na mieszkanie i jadalnię, aby zapłacić za kafelki i podłogę”. Kirsty ujawnić.

Ważnym pytaniem dla wszystkich jest to, czy Tanyę i Vito stać na zainstalowanie sejfów. I dlatego Brygadzista Keith Staje twarzą w twarz z Vito, aby się dowiedzieć.

„Są tu teraz, a my nie wiemy i nie instalujemy twoich szafek, co się dzieje? Czy płacisz za te szafki?” – pyta Keith.

Keith próbuje dotrzeć do sedna dramatu z praniem. (dziewięć)

„Nie jestem pewien” – odpowiedział Vito, mimo że nagranie ujawniało, że Tanya powiedziała wcześniej „nie musieli za to płacić”.

READ  Carolina McCauley dzieli się 3 składnikami, których używa do stworzenia „magicznej” mgiełki na swoje ubrania

Po rozmowie Keitha z Vito, Tanya znajduje Keitha, aby powiedzieć mu, że ona i Vito już za to zapłacą.

„Planowałam zapłacić za instalację”, mówi. „Kiedy zaproponowali, powiedziałam tylko, że tak, więc to jedna rzecz, którą ci chłopcy muszą zrobić mniej, ponieważ całkowicie rozumiem, że to nie byłoby sprawiedliwe, oczywiście. „

Czytaj więcej: „Tajna przeszłość” Rooneya prowadzi do epickich szwów w siatkówkę przeciwko bliźniakom

GruzjaW międzyczasie zastanawia się, czy ktoś wiedziałby o późnym makijażu Tani i Vito, gdyby nie zauważyła Kinsmana w ich domu.

„Nie mieli zamiaru płacić tego rachunku, starali się to zrobić szybko” runa roszczenia.

Keith szybko każe Tanyi i Vito zapłacić 2000 dolarów za instalację.

„Tania mówi „Ok”, a ja „Hmmm”, mówi Vito z uśmiechem. „To brzmi jak dużo pieniędzy”.

Kiedy twój budżet jest tak ponury jak Tania i Vito, prognozy pokazują, że po zapłaceniu wszystkich rachunków pozostanie ci tylko 800 dolarów. Budżet wydaje się również fatalny dla Josha i Luke’a, ale teraz myślimy o tym, ile pracy pozostało do zrobienia w przejściach i pralni.

Bliźniacy spędzili pracowity tydzień, próbując odwrócić projekt swojego salonu i jadalni i zacząć wykopywać basen. Potem mieli dramaty z gipsem, co skłoniło ich do spytania Mitcha i Marka, czy mogliby użyć gipsu Wilsonów.

„Pyzaty [our builder] Wyczerpany, teraz zdaje sobie sprawę z kłopotów, w jakich się znajdujemy i że prawdopodobnie nie będziemy w stanie dokończyć tego tygodnia” – mówi Josh.

Luke dodaje: „Nie sądzę, że skończymy, chociaż myślę, że będziemy mieli największy i najlepszy zlew. Ale jesteśmy tak późno, a Josh jest chory, nie chcę, żeby sam go zabił. próbuję ukończyć ten tydzień na drugim miejscu, a potem zabierz go w przyszłym tygodniu, kiedy naprawdę go potrzebujemy, więc po prostu musisz wybrać swoje bitwy.

READ  Katolicka grupa protestuje przeciwko Benedicie Paula Verhoevena jako wesoły

W międzyczasie trwają prace nad wykopami wykonywanymi przez wszystkie ekipy. Domy 1 i 5 mają betonowe baseny wbudowane w ziemię, które zostały zaprojektowane przez Blok Legenda krajobrazu Dave FranklinDomy 2 i 3 łazienki Plungie są wybierane.

Nawet Kirsty natrafia na budowę basenu House 5, pomagając natryskiwać beton. Ona i Jesse nie wrócili na miejsce długo po wizycie domowej, aby pożegnać się ze swoją zmarłą babcią Ellen Margaret.

Kirsty i Jesse Zdeterminowani niż kiedykolwiek, by po śmierci Ellen dokończyć swoje korytarze i zlewy w dobrym stylu. Para była motywowana upartym duchem, który miała Eileen, a także uznaniem jej niani Blok.

„Myślę, że to kolejna rzecz, która była dla mnie naprawdę dewastująca, wiedzieć, że nie byłaby w stanie nas obserwować… więc to smutne, że to wiedzieć” – mówi Kirsty.

Powiązane sekcje

„Uwielbia swoje programy telewizyjne i tym podobne rzeczy” – dodaje Jesse.

„Łatwo byłoby zacząć od 'Och, nie będziemy się tym martwić w tym tygodniu, będziemy się martwić później’, ale to dla nas tak wielkie marzenie, że nawet tak długo go realizowaliśmy. I wiem, że hodowcy by się to nie spodobało – nigdy niczego nie zacząłeś i nie dokończyłeś. „Wiem, że byłaby rozczarowana, gdybyśmy tego nie zrobili”.

kino

Za kulisami The Block 2021

Za kulisami The Block: Fans v Faves

Chwile, których nie widzimy w telewizji

Pokaż galerię

The Block emitowany jest w niedzielę o 19:00 i od poniedziałku do środy o 19:30 o dziewiątej. nadrobić zaległości Najnowsze odcinki 9Now.