Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Podwyżka RBA trwa;  Protesty przy blokadzie w Australii zachęcają opinię publiczną do przyłączenia się;  Atak nożem w Auckland pozostawia kilku rannych;  Pogłębiające się niedobory nauczycieli w Australii;  Data procesu Bruce’a Lermana

Podwyżka RBA trwa; Protesty przy blokadzie w Australii zachęcają opinię publiczną do przyłączenia się; Atak nożem w Auckland pozostawia kilku rannych; Pogłębiające się niedobory nauczycieli w Australii; Data procesu Bruce’a Lermana

Mężczyzna, który twierdzi, że jest wybitnym użytkownikiem konta na Twitterze @PRGuy17, ujawnił swoją tożsamość przed dalszym postępowaniem sądowym ze strony skrajnie prawicowego komentatora.

wiek Rozmawiał przez telefon z mężczyzną podającym się za Jeremy Maluta, który dostarczył dokumenty tożsamości i zdjęcia potwierdzające, że był użytkownikiem konta.

Maluta upublicznił się po tym, jak Twitter udostępnił dane osobowe powiązane z jego kontem jego prawicowemu rywalowi Avi Yamini, który wniósł przeciwko Malucie pozew o zniesławienie.

Podczas gdy wiek Potwierdzając, że jest użytkownikiem konta, Maluta nie ujawnił swoich danych osobowych, takich jak miejsce pracy czy zamieszkania.

Powiedzieć wiek Chce zachować swoją prywatność.

„Jestem po prostu normalną, codzienną osobą. Nie chcę być celebrytą”, powiedział. „To po prostu oznacza bycie bardzo ostrożnym w tym, co umieszczam w Internecie”.

Maluta Dziś ruszyłem z nową kampanią crowdfundingową na pokrycie jego kosztów prawnych, z ponad 16 500 $ z około 450 darowizn od 18:30 w piątek.

Prawicowiec był sceptyczny, że Maluta naprawdę stał za kontem PRGuy, mówiąc na Twitterze, że gdyby to był on: „Wygrałem. Zszedł mu z drogi po moim postępowaniu sądowym. Dowiemy się jego rzeczywistego związku z Partią Pracy i Danem Andrewsem Niedługo. Jeśli to nie on. Niedługo się dowiemy.

Przeczytaj więcej tutaj.

READ  Zespół twierdzi, że przywódca rosyjskiej opozycji zaginął w więzieniu