Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pogrzeb królowej: książka księcia Harry’ego mogłaby zawierać nowe bomby rzeczywistości

Kiedy Król Karol W zeszłym tygodniu po raz pierwszy zwrócił się do szkockiego parlamentu, powołując się na Roberta Burnsa, człowieka, który właściwie krwawił w kratę. The zmarła królowa Uwielbiałem Szkocję i to tam zmarła w zeszłym tygodniu, więc pożyczenie kilku Burnsów było miłym akcentem.

Ale jeśli naprawdę chcesz zrozumieć miniony tydzień, musisz przyjrzeć się najsłynniejszej linijce, jaką kiedykolwiek napisał Burns: „Najlepsze wykresy myszy i mężczyzn często się nie sprawdzają”.

Plany śmierci królowej obowiązują od dziesięcioleci i jestem pewien, że wszyscy możemy się zgodzić, że zawierają tylko „najlepsze” poza przypadkową obecnością. Złupić A Meganksiążę i księżna Sussex w Wielkiej Brytanii w momencie jej śmierci wstrzyknęli w działania pewną jakość serialu telewizyjnego.

Ich skandaliczna i poobijana reintegracja w środowisku królewskim okazała się bolesnym i trwałym odwróceniem uwagi od wydarzeń państwowych.

(Nie to, należy zauważyć, ponieważ Sussexes zrobiły coś, co było choć trochę kontrowersyjne lub kiedyś wyśmiewane – poza rzekomym nieprzyzwoitym pokazem trzymania się za ręce w Westminster Hall; nie, duet zachowywał się najbardziej atrakcyjnie.)

Jednak przypadkowa obecność księcia i księżnej na ziemi z powodu poważnych wydarzeń z zeszłego tygodnia może ostatecznie wywołać większy chaos w nadchodzących miesiącach, a jedna brytyjska gazeta podniosła możliwość, że Harry może teraz przejrzeć swój pamiętnik Aby zawrzeć szczegóły dotyczące śmierci i pogrzebu jego babci.

Czy był to dźwięk serii omdlenia dyrektorów Penguin Random House w radosnej zgodzie z perspektywą rewolucji wydawniczej stulecia? Mogą.

Oto, co wiemy: Harry napisał swoją autobiografię, z ghost writerem JR Moehringerem, który, jak się powszechnie uważa, ma się ukazać w nadchodzących miesiącach, z okazji jarmarku bożonarodzeniowego. Jeszcze zanim para wróciła do Wielkiej Brytanii na początku tego miesiąca, rękopis podobno był już ukończony od jakiegoś czasu.

Nikt, nawet członkowie rodziny królewskiej, nie wie, jest dokładnie tym, co książę Sussex może zdecydować się ujawnić i ile literackiego wklejania może uzyskać firma.

READ  Miesiąc po tym, jak wulkan i tsunami zniszczyły wyspę na Pacyfiku, Tonga musi zapłacić 125 milionów dolarów

W szczególności pojawiły się doniesienia wskazujące na: Camilla, małżonka królowej, mogła przybyć w szczególnie zjadliwym momencie.

Nigdy wcześniej w Pałacu Buckingham nie pojawiła się książka tej wielkości. (To się oczywiście nie liczy Szlachta Burke’a I Poradnik hodowlany Cruft.)

Jeśli tak wyglądało wcześniej, mogłoby to stać się jeszcze bardziej niebezpieczne dla pałacu, gdy Harry skończył w pierwszej klasie, aż do śmierci Jej Królewskiej Mości i wstąpienia na tron ​​ojca. (Czy krosno może stać się bardziej zbliżające?)

Czwartek, The telegraf Poinformowała, że ​​śmierć Jej Królewskiej Mości spowodowała „zamieszanie” w planach wydania książki Harry’ego, co oznacza, że ​​nie trafi ona na półki do 2023 roku, kiedy rodzina Sussex będzie świętować okres żałoby.

Co więcej, może to oznaczać, że „Książę Harry będzie miał czas na napisanie dodatkowych rozdziałów o śmierci swojej babci, upewniając się, że nie będzie wyglądać staro”.

Teraz tak, to ma sens. Za książkę płaci się dużą sumę (29,5 miliona AUD), z czego 2,2 miliona AUD trafi na jego organizację charytatywną Sentebale.

Aby odzyskać część tego niesamowitego postępu, Penguin Random House oczywiście chce zrobić wszystko, co w jego mocy, aby sprzedać rzecz.

Poza tym byłoby dziwne, gdyby książka Harry’ego w jakiś sposób nie wspominała o największym królewskim wydarzeniu od prawie stulecia.

Ale są pisma o pogrzebie i pismo o pogrzebie.

Czy zaktualizowany rękopis po prostu zobaczy Harry’ego w przejmującej refleksji nad utratą byłego „głównego dowódcy armii” i widząc go w przejmujący sposób uczci jej pamięć?

A może książę byłby skłonny zaciągnąć kurtynę na najbardziej wzruszające i emocjonalne momenty ostatnich 70 lat z Domu Windsorów, pryszczy i wszystkich innych?

Ciosy nie są czymś, co Harry i Meghan zrobili, jeśli chodzi o rozmowę o swojej rodzinie, mówiąc Oprah Winfrey, że wierzy, że jego ojciec i brat są „uwięzieni”, a później gdzie indziej, oskarżając rodzinę o „całkowite zaniedbanie”.

READ  Przypadki koronawirusa rosną w Nowej Południowej Walii, przypadki koronawirusa rosną w Wiktorii, trwa wojna między Rosją a Ukrainą; Umowa uchodźcza między Australią a Nową Zelandią została przypieczętowana, skutki odejścia na emeryturę Partii Ash trwają, a śledztwo w sprawie katastrofy lotniczej w Chinach trwa.

Opad, jeśli Harry zdecyduje się szczegółowo opowiedzieć o tym, co działo się za kulisami – powiedz, co rozmawialiśmy w samochodzie z Williamem i Kate, księciem i księżną Walii, gdy kwartet udał się na zaskakujący wspólny występ ostatni weekend – mógł być świadkiem trwałego zniszczenia jego relacji z rodziną.

zbliżenie? Prawie jej nie znam.

Jest też pytanie, co Harry może zostawić w książce. Charles, William i Kate są głównymi członkami rodziny królewskiej, o których Harry i Meghan rozmawiali publicznie; Oprócz nowego małżonka królowej są również członkami rodziny królewskiej, której pozycje zmieniły się sejsmicznie w ciągu ostatniego tygodnia.

Czy śmierć królowej da Harry’emu pozwolenie na wyrażenie swojej opinii, czy też będzie się przeciągał teraz, gdy jego ojciec przejął dowodzenie?

Jeszcze przed śmiercią Jej Królewskiej Mości pojawiły się doniesienia, że ​​książę wciąż zastanawiał się, jak wiele ujawnić swojej rodzinie. Jedno źródło wydawnicze powiedziało Szósta strona Pod koniec sierpnia: „Słyszałem, że Harry ma w swojej książce kilka bomb prawdy, które dyskutują o tym, czy to uwzględnić”.

„To imponujące, to na pewno”, powiedziało wcześniej inne źródło w publikacji.

Jednak gdy Ziemia obraca się w ciągu kilku dni, wtajemniczony (kto jeszcze?) Szósta strona Wczoraj pytanie brzmiało: „Czy Harry wydobywa coś, o czym źle napisał?” [William, Charles and Camilla] W tej chwili? Kto wie, co się zmieni”.

(Jedna rzecz nie wchodzi w grę: Harry pisze cokolwiek mniej niż całkowicie jaskrawe o swojej babci, która jest powszechnie znana z tego, że ją uwielbiała.)

Mówiąc szerzej, okaże się, jak śmierć królowej wpłynie na inne przedsięwzięcia biznesowe księcia i księżnej, a jej podcast na temat oryginałów zostanie tymczasowo zawieszony.

W lipcu poinformowano, że Netflix naciskał na swoją premierę, która została zdumiewająco określona jako serial dokumentalny „w domu” i dokument o ich „historii miłosnej” przed Bożym Narodzeniem. Czy i na tym froncie może być jakiś ruch?

READ  Fidżi sprawi, że szczepionka przeciw COVID będzie obowiązkowa dla wszystkich pracowników, ale nie zostanie zamknięta pomimo wzrostu liczby przypadków Delta

Wygląda na to, że jeśli chodzi o „najlepiej ułożone plany”, to samo dotyczy myszy, mężczyzn, rodziny królewskiej i miliardowych gigantów rozrywki – wszystko może pójść nie tak.

Daniela Elser jest pisarką i ekspertem ds. tantiem z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy z wieloma czołowymi australijskimi tytułami medialnymi.

Przeczytaj powiązane tematy:Książę Harry Królowa Elżbieta II