Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pojawienie się gier samochodowych BMW z AirConsole

Właściciele BMW Będzie mógł grać w gry wideo na wyświetlaczach samochodowych od 2023 roku, dając marce nową przewagę nad luksusowymi konkurentami.

Współpraca z AirConsole pozwoli pasażerom na używanie telefonów komórkowych jako prostych konsol Gry wideo wyświetlane na centralnych ekranach informacyjno-rozrywkowych w samochodach.

To posunięcie jest ewolucją dotychczasowej działalności AirConsole, która zachęca ludzi do łączenia telefonów z inteligentnymi telewizorami lub laptopami, aby grać w gry bez fizycznej konsoli.

Usługa kosztuje 4,99 USD miesięcznie lub 17,99 USD za rok.

AirConsole twierdzi, że od połowy 2023 roku wprowadzi swoją platformę do gier do wszystkich nowych modeli BMW MINI.

„Dzięki większej autonomii pasażerowie będą spędzać więcej czasu na rozrywce” – mówi.

„Dzięki dostępności u podstaw, AirConsole ma na celu przekształcenie każdego pasażera w zwykłego gracza i stanie się standardem w grach samochodowych”.

Rzecznik BMW, Stefan Durash, mówi, że funkcja gier „sprawi, że każda sytuacja parkowania w samochodzie, jak ładowanie, będzie zabawną chwilą”.

Tesla była pierwszym producentem, który został wdrożony Gry samochodowe Z egzotycznymi opcjami, takimi jak gra Beach Buggy Racing w stylu Mario Kart, kontrolowana za pomocą kierownicy samochodu.

Samochody nowej generacji Tesli obiecują jeszcze większe możliwości w grach.

Sony obiecuje być liderem Do strefy zabaw w samochodzie, gdy uruchomisz samochód elektryczny opracowany wspólnie z Hondą.

Koncepcja Giant Car Entertainment zapewniła rozszerzenie systemu gier PlayStation, umożliwiając pasażerom wstrzymanie gry w salonie i kontynuowanie gry w samochodzie.

READ  Ten niesamowity laptop Dell jest najlepszym zamiennikiem systemu Windows dla Apple MacBook Pro 16 cali (2021)