Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pojemność baterii Apple Watch Ultra i efekt LTE

Pojemność baterii Apple Watch Ultra i efekt LTE

Nowy Apple Watch Ultra to największa zmiana, jaką Apple wprowadził do Apple Watch od czasu jego pierwotnej premiery. Dzięki zupełnie nowej konstrukcji, skupiającej się na trwałości i wytrzymałych sportach oraz wielodniowej żywotności baterii, Apple Watch Ultra prawdopodobnie zrobi wrażenie, gdy zostanie oficjalnie wprowadzony na rynek jeszcze w tym miesiącu.

Przed tą premierą nowe dokumenty regulacyjne ujawniły więcej specyfikacji Apple Watch Ultra. Strona produktu Apple dla Apple Watch Ultra również wspomina o ostrzeżeniu z 36-godzinnym monitem.

Szczegóły pojemności baterii zegarka Apple Watch

Jak wspomniałem po raz pierwszy wcześniej MojaSmartCenaA Najważniejszym elementem tych opiłków są dodatkowe informacje o wielkości baterii. Zgodnie z instrukcjami regulacyjnymi, Apple Watch Ultra ma baterię, która jest o 76% większa niż bateria wewnątrz 45 mm Apple Watch Series 8 i o 92% większa niż 41 mm.

Jest to z grubsza zgodne z twierdzeniem Apple, że Apple Watch Ultra może działać do 36 godzin na jednym ładowaniu, dwa razy dłużej niż Apple Watch Series 8 na jednym ładowaniu. Oto pełne szczegóły:

  • Apple Watch SE 40mm: 245 mAh
  • Apple Watch SE 44mm: 296 mAh
  • Apple Watch Series 8 41 mm: 282 mAh
    • Apple Watch Series 7 41 mm: 284 mAh
  • Apple Watch Series 8 45 mm: 308 mAh
    • Apple Watch Series 7 45 mm: 398 mAh
  • Apple Watch Ultra 49 mm: 542 mAh

Żywotność baterii Apple Watch Ultra z LTE

Tymczasem warto zwrócić uwagę na ciekawą wskazówkę dotyczącą rzeczywistej żywotności baterii Apple Watch Ultra. Apple ogłasza, że ​​możesz uzyskać do 36 godzin pracy na baterii z Apple Watch Ultra. Jak mówi strona z funkcjami produktu Apple Watch Ultra, podczas korzystania z LTE zauważysz znaczne skrócenie czasu pracy baterii.

Apple twierdzi, że Apple Watch Ultra może działać do 18 godzin na jednym ładowaniu po podłączeniu do LTE:

Sieć komórkowa wbudowana w każdy zegarek Apple Watch Ultra. Dzięki planowi serwisowemu możesz pozostać w kontakcie, zapewniając do 18 godzin pracy na baterii LTE przez cały dzień. Działa prawie wszędzie z roamingiem międzynarodowym.

Apple twierdzi, że jego twierdzenie o 36 godzinach pracy na baterii opiera się w sumie na ośmiu godzinach łączności LTE i 28 godzinach połączenia z iPhonem przez Bluetooth w ciągu 36 godzin.

READ  Czy Warzone Pacific sezon 2 się skończył?

Każdy model Apple Watch ma krótszą żywotność baterii, gdy jest używany tylko przez LTE, zamiast sparowany z pobliskim iPhonem przez Bluetooth. Co ciekawe, Apple nie ujawnia szczegółów żywotności baterii dla Apple Watch Series 8, gdy jest on podłączony tylko do LTE.

Zamiast tego Apple twierdzi, że jego 18-godzinne zamówienie na Apple Watch Series 8 opiera się na łącznie czterech godzinach łączności LTE i 14 godzinach łączności Bluetooth z iPhonem w ciągu 18 godzin.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple: