Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pokémon Legends: Arceus jest już transmitowany online i jeszcze się nie ukazał

Zdjęcie: The Pokémon Company

Legendy Pokemonów: Arceus To już wyciekło i zostało udokumentowane w tym tygodniu, a teraz wygląda na to kompletny Etapy rozgrywki są transmitowane na Twitchu i przesyłane do YouTube.

Jak wskazał My Nintendo News, kanały te prawdopodobnie będą uruchamiać wersje ROM za pomocą emulacji po tym, jak niektórzy trenerzy byli w stanie wcześniej uzyskać fizyczne kopie i zrzucić pliki gry online.

„Wygląda na to, że kilka osób, które otrzymały grę wcześnie, przesłało grę na nielegalne strony ROM, co oznacza, że ​​​​Pokemony Legends: Arceus można teraz odtwarzać za pomocą emulatora. Niektórzy z tych, którzy pobrali ROM, transmitowali grę na żywo Twitch i podczas mojego pisania są ludzie, którzy grają w to online i transmitują pełną grę do niewielkiej liczby widzów.

Przyjrzeliśmy się sobie i możemy potwierdzić, że to wszystko prawda. W jednej sesji na Twitchu trener miał pełną pulę Pokémonów na poziomie około 50. Osoby te pracują w grze i prawdopodobnie zostanie to zrobione z nimi przed oficjalną premierą nowego wpisu.

Oto zrzut ekranu jednego z wielu strumieni, które znaleźliśmy na Twitchu (zacięliśmy go jako środek ostrożności). Większość z tych kanałów ma niewielką liczbę obserwujących i pokazuje grę niewielkiej liczbie widzów:

Pokémon Legends: Arceus już transmituje na Twitchu...
Obraz: Zrzut ekranu przeglądarki internetowej Twitcha

Na YouTube znaleźliśmy również mnóstwo odtworzeń – jeden film ma już prawie 90 000 wyświetleń – zabierając widzów do pierwszej sekcji gry. Więcej informacji i zrzutów ekranu z gry pojawia się na platformach takich jak Reddit i Twitter.

Niestety nie jest to pierwsza rzecz, jaką widzieliśmy o czymś takim – plik To samo wydarzyło się w listopadzie ubiegłego roku Dla mnie Pokemon Diament i Perła Przeróbki.