Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

PS Plus Lutowe przecieki, plotki, prognozy i kiedy spodziewać się ujawnienia

W styczniu pozostał tylko około tygodnia. 1 lutego przypada na następny wtorek, co oznacza, że ​​wkrótce otrzymamy ogłoszenie o składzie PlayStation Plus w przyszłym miesiącu.

W rzeczywistości Sony ma ujawnić swoje darmowe gry PS Plus na luty w środę 26 stycznia w następujących godzinach:

  • 08:30 czasu pacyficznego – 26 stycznia
  • 11:30 ET – 26 stycznia
  • 16:30 GMT – 26 stycznia

Ogłoszenie PS Plus zwykle przypada na ostatnią środę każdego miesiąca, a same gry są rozgrywane w następny wtorek. W tym przypadku kolejny wtorek również wypada 1 lutego, więc działa idealnie.

Na jakie gry powinniśmy więc czekać na PS4 i PS5 w ramach naszych lutowych gratisów? Jak dotąd nie ma żadnych wiarygodnych przecieków ani plotek, więc wszystko, co mamy, to nasze najlepsze przypuszczenia. Jeśli wyciek wystąpi między teraz a środą, zaktualizuję ten post. W międzyczasie . . . .

Prognozy PS Plus na luty 2022

Styczniowe gry były bardzo dobre, a abonenci PS Plus liczą na kolejny mocny miesiąc w lutym. W końcu, jeśli chodzi o premiery gier, luty to doskonały miesiąc, który jest absolutnie pełen niesamowitych nowych gier.

Czego więc możemy się spodziewać po lutowym składzie PS Plus? Oto moje przypuszczenia/lista życzeń.

Gry PS Plus na luty na PS4

Wojownik Cienia 2

Wydaje się to dobrym wyborem, biorąc pod uwagę zbliżające się wydanie Wojownik Cienia 3 (Przecieki zostały wydane 1 marca) PS Plus jest często używany jako sposób na promocję nadchodzącej gry z serii, więc wydanie drugiej gry tuż przed trzecią może pomóc w wywołaniu szumu. ten wojownik Cienia Gry są głupie i niejasne, więc byłby to zabawny prezent.

Horyzont Zero Świt

Zakazany horyzont na zachód Ukazuje się 18 lutego i warto porzucić oryginał z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Każdy, kto go przegapił, może nadrobić zaległości, zanim sequel trafi na półki. Wywołuje poruszenie nawet wśród graczy, którzy już grali w grę. Oryginał z pewnością wydał mi się nieco nudny jak na grę kręcącą się wokół robotycznych dinozaurów, ale mam nadzieję, że drugi to ogromny krok naprzód i nie mam wątpliwości, że będzie to dobry tytuł na PS Plus. (Uwaga: Sony rozdało tę grę za darmo przez kilka dni w 2021 r., ale nie jako grę PS Plus.)

Kresy 3

W dniu 25 marca 2022 r. premiery Gearbox Mała Tina zastanawia się, Zainspirowany nową fantazją Kresy seria. To sprawia Kresy 3 Tytuł na PS4 jest idealny do składu PS Plus na przyszły miesiąc z dokładnie tego samego powodu, co pozostałe dwie gry z tej listy. Może to wywołać pewien hałas w nadchodzącym wydaniu. Biorąc pod uwagę, że przerwano ją ponad dwa lata temu, czas wydaje się bardziej niż rozsądny.

gasnące światło

Czy uważasz, że w moich oczekiwaniach pojawił się trend? Tak, umierające światło-Parkour Zombie z naprawdę fajnym cyklem dnia/nocy i asymetrycznym trybem wieloosobowym – byłby idealnym lutowym tytułem na PS Plus ze względu na sequel tej gry, Dying Light 2: Pozostań człowiekiem, premiery w przyszłym miesiącu. Jedynym problemem z tą prognozą jest bliskość. światło śmierci 2 Wychodzi 4 lutego, co oznacza, że ​​pierwszy mecz dostaniemy zaledwie trzy dni wcześniej. Byłoby to bardziej sensowne jako tytuł PS Plus na styczeń.

Dark Souls 1, 2 lub 3

Jeśli się nie mylę, nikt z dusze Gry pojawiły się na PS Plus. Początek. Kiedyś krążyły plotki Dark Souls: Remastered Wersja PS Plus, ale te były błędne. Dark Souls III To będzie świetny lutowy tytuł dzięki FromSoftware elden pierścionek, Która ukaże się 25 lutego i jest duchowym następcą dusze seria.

PS Plus Luty na PS5

Nioh 2

To zdecydowanie coś, co chciałbym zobaczyć w PS Plus. oryginalny Nioh Został dodany w 2019 roku, a port PS5 został wydany w lutym 2021 roku, więc idealnie pasuje do PlayStation Plus w lutym 2022 roku.

Mroczna i brutalnie wymagająca seria fantasy samurajów jest w zasadzie w tym samym duchu Złe duchy, Z dużą liczbą wrogów i bossów, którzy są trudni do infiltracji i poruszania się w fikcyjnym feudalnym środowisku w Japonii.

Life is Strange: Remastered Collection

Przeprojektowana kolekcja gier zawiera życie jest dziwne i Życie jest dziwne: przed burzą Zawiera kompletną, zmieniającą czas, casualową grę przygodową w jednym pakiecie na PS4 i PS5. Ponieważ Sony lubi odpuszczać gry wydawane na obie platformy, jest to idealne dopasowanie. Zdarza się również, że zostanie uruchomiony 1 lutego, czyli tego samego dnia, w którym nadawane są gry PS Plus.

Inne prognozy

Oczywiście powyższa lista zawiera wiele gier premium, a większość z nich należy do kategorii przygodowych gier akcji. PS Plus zwykle co miesiąc ma bardziej zróżnicowaną ofertę. Styczeń był bijatyką, kooperacją, strzelanką z perspektywy pierwszej osoby i grą wyścigową. Spodziewam się, że luty będzie miał podobny spread. Może jakaś niezależna gra survivalowa lub symulacja.

Zaktualizuję ten post, jeśli i kiedy otrzymamy wiarygodne przecieki lub plotki, a także kiedy Sony ogłosi rzeczywisty skład PlayStation Plus na luty. Jak myślisz, co dostaniemy w przyszłym miesiącu? Na co masz nadzieję? Czy mogę wiedzieć Świergot lub Portal społecznościowy Facebook.

możesz iśc za mną Świergot i Portal społecznościowy Facebook i Wesprzyj moją pracę na Patreon. Jeśli chcesz, możesz też Subskrybuj mój demoniczny Biuletyn na temat Substack i Subskrybuj mój kanał na youtube.

READ  Microsoft ma mnóstwo ludzi do grania w Halo i Forza