Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pokemon Scarlett i Violet Gym Leader Iono wypuszczają nową elektryczną żabę Billybolt

Pokemon Scarlett i Violet Gym Leader Iono wypuszczają nową elektryczną żabę Billybolt

nowo ujawnione szkarłatny pokemon A Fioletowy lider siłowni Euno po raz pierwszy pokazała swojego partnera Pokémona w transmisji na żywo w piątek. Najnowsza nazwa Pokémon to Bellibolt, która generuje energię elektryczną ze swojego niezwykle uroczego i rozciągliwego brzucha. W szczególności elektryczność jest generowana w tym żółtym obwodzie przypominającym pępek, Zgodnie z opisem The Pokémon Company na YouTube.

Bellibolt to bardzo okrągła elektryczna żaba z uroczymi małymi oczkami i dużą uśmiechniętą twarzą. Oznacza to, że ostrogi po obu stronach jego głowy nie są w rzeczywistości jego oczami, ale nie są jedynie ozdobą; To tam wyrzucana jest energia elektryczna.

Oto, co firma Pokémon ma do powiedzenia o Bellibot w komunikacie prasowym.

Bellibolt rozszerza się i kurczy swoje elastyczne ciało, aby generować energię elektryczną w organie przypominającym pępek. Ogromna ilość wytworzonej w ten sposób elektryczności jest rozładowywana z dwóch guzków po bokach głowy, które wyglądają jak gałki oczne, a jej prawdziwe oczy są ładnie małe i okrągłe. Umiejętność Bellibolta, Electromorphosis, pojawia się po raz pierwszy w: szkarłatny pokemon A Pokemon fioletowy. Bellibolt zostaje naładowany, gdy jest atakowany, zwiększając moc następnego elektrycznego ruchu, którego użyje.

Kategoria: pokemon elfrog

Pisze: elektryczny

wstać: 3’11 cali (1,2 m)

Waga: 249,1 funta (113,0 kg)

PojemnośćElektromorfoza / Statyczna

Firma Pokémon powiedziała Trudno jest wytrenować Bellibolta do rozpoczęcia walki, chyba że zostanie zaatakowany jako pierwszy. Jeśli chodzi o jego zdolność, Elektromorfozę, ruch działa poprzez ładowanie Bellibolta, gdy zostanie zaatakowany, „w celu zwiększenia mocy następnego ruchu elektrycznego, którego użyjesz”.

Iono i Billybolt walczą przed siłownią Levincia w Paldei, ale Iono jest kimś więcej niż tylko liderką siłowni: jest także nadawcą na żywo o nazwie „Iono Zone”. Firma Pokémon opisała Livencia jako jedno z „znaczących miast” w Baldii.

READ  Najlepsze ruchy Salazzle w Pokémon GO

szkarłatny pokemon A Fioletowy Został uruchomiony na Nintendo Switch 18 listopada. Gry są częścią dziewiątej generacji serii Pokémon, zabierając graczy do nowego regionu Paldea, inspirowanego Półwysep Iberyjski w Hiszpanii i Portugalii.

Firma Pokémon ujawniła już kilkanaście nowych stworzeń z Paldei, w tym grafologA wideoA Baldin i WeberA cytatanA cyklazarA małyA by zobaczyć Ciebiei Bomi. Są też nowe przekąski – Sprigatito, Fuecoco i Quaxly – Razem z Legendarnym Pokemonem Corydon, MeridonA Wiggletkapryśny Pokémon bardzo podobny do Digletta.