Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak uzyskać Google Home na Pixel Watch lub Galaxy Watch?

Jak uzyskać Google Home na Pixel Watch lub Galaxy Watch?

Google Pixel Watch ma być jednym z brakujących elementów w całym ekosystemie. Częścią tego ekosystemu jest Google Home i oba te elementy dobrze ze sobą współpracują. Oto jak uzyskać dostęp do Google Home z Pixel Watch lub na dowolnym urządzeniu z systemem Wear OS 3, takim jak Galaxy Watch 5.

Aplikacja Google Home to miejsce, w którym możesz sterować wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi obsługującymi Asystenta Google. Oczywiście nie oznacza to, że aplikacja jest idealna. Właściwie to Należy dokonać długo oczekiwanych ustaleńz publicznym podglądem, który ma pojawić się w „nadchodzących tygodniach”.

Tymczasem Google wprowadził tylko wersję Wear OS 3 w zeszłym tygodniu wraz z zegarkiem Pixel, dając użytkownikom łatwą kontrolę nad urządzeniami domowymi za pomocą kilku prostych ruchów na nadgarstku.

Google Home na zegarku Wear OS

Aplikacja Google Home Wear OS nie jest wstępnie zainstalowana na zegarkach Pixel Watch, Galaxy Watch 4 lub 5. Jeśli chcesz uzyskać wersję do noszenia, musisz ją zainstalować ze sklepu Google Play na swoim smartwatchu.

W zegarku Pixel Watch po prostu naciśnij raz koronkę i przewijaj, aż zobaczysz Sklep Google Play. Kliknij i naciśnij przycisk wyszukiwania Szukaj „Strona główna Google. Gdy go znajdziesz, naciśnij Instalacje – lub w niektórych przypadkach, Modernizacja.

Na zegarku Galaxy Watch możesz Uzyskaj dostęp do szuflady aplikacji, przesuwając w górę. Następnie wyszukaj plik Sklep Google Play. szukać Strona główna Google w Sklepie Play i dotknij Instalacje.

Korzystanie z Google Home na zegarku Wear OS

Po zainstalowaniu możesz łatwo uzyskać dostęp do aplikacji Google Home z szuflady aplikacji na zegarku. Kiedy otworzysz go po raz pierwszy, będziesz musiał wybrać dom, jeśli masz kilka. Stamtąd aplikacja zapamiętuje Twój wybór i pozwala zanurzyć się w poszczególnych pokojach, aby wybrać urządzenia do sterowania.

READ  iQOO Z5 5G z baterią 5000 mAh i procesorem Snapdragon 778G wprowadzony na rynek w Indiach za 23 990 Rs

W każdym pokoju kafelki działają tak samo, jak w aplikacji Google Home na Androida. Dotknięcie kafelka inteligentnego światła włączy go, a przesuwanie palcem po nim dostosuje jasność. Niektóre urządzenia, takie jak Nest Doorbell, pozwalają na przeglądanie kanału tylko przez telefon. Istnieje nieskończona liczba rodzajów urządzeń, więc musisz pobawić się swoimi urządzeniami, aby poczuć, jak działają.

Istnieje również pole szybkiej konfiguracji umożliwiające dostęp do Google Home z zegarka Pixel Watch. Może być konieczne ponowne uruchomienie zegarka, aby się pojawił. Możesz także dodać złożoność do dowolnej używanej tarczy zegarka, chociaż jest to tylko skrót do aplikacji i nie wykonuje określonej czynności. Na przykład koncentryczna tarcza zegarka umożliwia dodawanie komplikacji w układzie półtarcza. Stamtąd po prostu wybierz jedno z gniazd i wybierz Google Home z listy, która pojawia się w aplikacji Pixel Watch. Alternatywnie możesz dotknąć i przytrzymać tarczę zegarka, a następnie dotknąć pióra mod, aby go dostosować.

Aplikacja Google Home na Wear OS 3 nie jest idealna, chociaż możemy spodziewać się znacznych ulepszeń w ciągu najbliższych kilku miesięcy, ponieważ Google Home zobaczy planowaną modernizację.

Więcej na stronie głównej Google:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji: