Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pokemon Unite Sleep Nerf może zniszczyć graczy Snorlax i Wigglytuff

Podczas świeży nieudany I Kilka wielkich zmian w jakości życia Zdecydowanie jest dziś gorąca pokemony łączcie się Aktualizacja zawierała również ogromną listę usprawnień rozgrywki. Jak zwykle niektórym Pokémonom pomogło, a innym przeszkadzano, ale trudno powiedzieć, który z nich był bardziej dotknięty niż Snorlax i Wigglytuff. Obaj odnotowali znaczne spadki ocen, ponieważ programiści umniejszali korzyści płynące z usypiania przeciwników.

Do dzisiaj stan snu był ogromnym narzędziem w repertuarze graczy Snorlax i Wigglytuff. Nie tylko uniemożliwiło to śpiącemu przeciwnikowi pracę przez określony czas, ale ta bezczynność otworzyła go również na potencjalne porażki. Była to również bardzo wszechstronna umiejętność, ponieważ zapewniała świetny sposób na ucieczkę przed silniejszymi Pokémonami, jeśli zostałeś złapany za liniami wroga. Dzięki tej najnowszej łatce śpiący Pokemon budzi się teraz, gdy zostanie trafiony, a nie zostanie złożony.

Nieco trudno jest przeanalizować intencje stojące za tą zmianą. Chociaż oba z Einglijski I język japoński Informacje o łatce odnoszą się do tego, w jaki sposób Sleep działał wcześniej jako błąd, tylko ten drugi podaje więcej szczegółów na temat tego, jak miał działać przed dzisiejszą aktualizacją. Dziwnie jest myśleć, że tak znaczący błąd przetrwałby miesiące bez interwencji dewelopera, zwłaszcza że stał się on tak bardzo konkretnie metagrą Wigglytuff.

Oczywiście nie oznacza to, że ruchy podczas snu są całkowicie bezużyteczne. Sprawa pozostaje świetnym narzędziem do rozpraszania ruchu i odmowy ruchu, i jestem pewien, że ludzie nadal będą wykorzystywać zdobywanie punktów, podczas gdy przeciwnicy zapadają w kompulsywną drzemkę. To szaleństwo widzieć ją odmienioną po tak długim czasie.

Kotaku Skontaktowałem się z programistami, aby uzyskać więcej kontekstu, ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi przed opublikowaniem.

Żadna inna większa modyfikacja nie została uwzględniona w oficjalnych informacjach o aktualizacji. Kiedy Greninja używa Team Double, dwa klony stworzone przez ruch mogą teraz aktywować własne umiejętności. To zmienia ich z prostych pułapek w ofensywne gadżety, które zwiększają obrażenia Greninji, szczególnie przy użyciu potężnych ataków, takich jak Surfowanie lub Wodny Shuriken.

READ  Tydzień prywatności 2021: aktualizacja - także wtedy, gdy prywatność wprowadza w błąd

Według twardych liczb Fani to zrobili, każdy klon zadaje 25% obrażeń prawdziwej Greninji, co oznacza, że ​​dodatkowe 50% jest możliwe, jeśli oba klony zdołają trafić przeciwnika. Nieźle!

Jak zwykle minie trochę czasu, zanim prawdziwe reperkusje dnia dzisiejszego pokemony łączcie się Aktualizacja wychodzi na jaw. Łatwo jest dokonać szybkiego osądu, ale te rzeczy nie dzieją się w próżni. Będziemy potrzebować kontekstu wielu meczów, aby naprawdę poznać zwycięzców i przegranych, nawet jeśli takie rzeczy jak zmiana snu wydają się drastyczne na papierze.

Ale hej, może czuję się miłosierny tylko dlatego, że moje dziecko Crutle zostało ledwo dotknięte.