Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pokój hotelowy w Nowej Zelandii z „dziwną” toaletą |  Szafka z matowego szkła obok łóżka

Pokój hotelowy w Nowej Zelandii z „dziwną” toaletą | Szafka z matowego szkła obok łóżka

Gość odwiedzający hotel w Nowej Zelandii twierdzi, że zaniepokoił go „obrzydliwy” element w jego pokoju.

W wywiadzie z Herold Nowej Zelandii, Podróżny meldował się w swoim pokoju w hotelu Pullman Rotorua, gdy w rogu swojego apartamentu zauważył drzwi z matowego szkła.

Za szybą, zaledwie kilka kroków od łóżka, znajdowała się kabina toaletowa, która wprawiła turystę w całkowite zdziwienie.

„Czy to kwestia kulturowa? „To moja pierwsza wizyta i nie jestem pewien wyboru architektonicznego” – zapytali w grupie Reddit o funkcję pokoju za 300 dolarów za noc.

„Nie ma prywatności – drzwi do kabiny nie sięgają sufitu, są całkowicie przezroczyste i nie mają zamka. Oszalałem czy to dziwne?”

Większość z nich zgodziła się z podróżnym, twierdząc, że ograniczona ilość prywatności uniemożliwia im pobyt w hotelu.

Jeden z nich napisał: „Nie chcę, żeby moja żona i dzieci słyszeli, jak mówię tak szczegółowo”, inni dodali, że łazienka była „okropna” i „dziwna”.

Inny dodał: „To coś z koszmarów”. – To i okna się nie otwierają.

Przyjmuje się, że wyjątkowy wybór wyposażenia znajduje się w końcowej fazie modernizacji, a Accor Hospitality Group – prowadząca hotele Pullman – twierdzi, że „dodatkowe rozwiązania w zakresie prywatności” zostaną wdrożone w marcu tego roku.

To nie pierwszy raz, kiedy podróżny po zameldowaniu się w pokoju hotelowym napotyka coś dziwnego.

W zeszłym roku w osobnym wątku na Reddicie podróżnik udostępnił zdjęcie dziwnego elementu na szkle otaczającym kabinę prysznicową.

„Prysznic w moim pokoju hotelowym ma okrągły otwór w szkle, dzięki któremu można puścić wodę bez zamoczenia” – napisał użytkownik Reddita.

Zdjęcie obok postu przedstawia mężczyznę wkładającego rękę przez otwór w szybie parawanu prysznicowego, pokazując, jak można dotrzeć do kranów bez wchodzenia pod słuchawkę prysznica.

Chociaż pomysł wydawał się nieco „dziwny”, podróżny stwierdził, że podoba mu się ten pomysł, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak denerwujące może być utrzymywanie odpowiedniej temperatury podczas hotelowego prysznica.

READ  Akcja Australii w celu przeciwstawienia się „agresywnym” Chinom.