Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Policja twierdzi, że mężczyzna atakuje przyjęcie urodzinowe i zabija sześć osób i popełnia samobójstwo

Colorado Springs: Urzędnicy powiedzieli, że mężczyzna zastrzelił jeszcze sześć osób, w tym swoją dziewczynę, a następnie zabił się na przyjęciu urodzinowym w Colorado Springs w stanie Kolorado wczesnym rankiem w niedzielę, ratując dzieci, które były w przyczepie w przyczepie mieszkalnej.

„Podejrzany, przyjaciel jednej z ofiar, pojechał do domu, wszedł do domu i zaczął strzelać do ludzi na przyjęciu, zanim popełnił samobójstwo” – głosi oświadczenie wydane przez Departament Policji Colorado Springs.

Scena strzelaniny w Colorado Springs.Przypisuj mu:Dzięki uprzejmości 9NewsUS

Motyw nie został jeszcze określony.

Masakra 110 kilometrów na południe od Denver to ostatnia z wznowionych masowych strzelanin w Stanach Zjednoczonych po tym, jak wydaje się, że takie incydenty ustąpiły podczas szczytu ograniczeń nałożonych na pandemię koronawirusa.

Jednym z tegorocznych incydentów był jeden w Boulder w Kolorado, w którym mężczyzna został oskarżony o 10 zabójstw za zastrzelenie supermarketu około 50 kilometrów na północny zachód od Denver.

Kolorado było również stanem, w którym szaleli dwaj inni mordercy w rejonie Denver: strzelanina w Columbine High School w 1999 roku, w której zginęło 15 osób, w tym sprawcy, oraz strzelanina w 2012 roku w kinie, w której zginęło 12 osób, a około 12 zostało rannych. 70. Strzelec z Aurory odsiaduje wyrok dożywocia.

Ładowanie

„Moje serce jest skierowane do rodzin” podczas niedzielnego ataku, powiedział Vince Neesky, szef policji w Colorado Springs, obiecując ich wsparcie.

„Przysięgam tej społeczności i rodzinom, które dziś kogoś straciły, że ten wydział dołoży wszelkich starań, aby znaleźć odpowiedzi, na które zasługujesz, i być tu dla Ciebie z niezachwianym wsparciem” – powiedział Neesky. Oświadczenie policji.

READ  Turysta wzywa policję po tym, jak w Singapurze zapłacono mu ponad 500 funtów za pikantnego homara