Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Policja w Houston odkrywa, że ​​90 osób stłoczonych w podmiejskim domu jest podejrzanym o przemyt ludzi

Policja w Houston znalazła odpowiedź na doniesienia o porwaniu ponad 90 osób stłoczonych w dwupiętrowym domu na przedmieściach, które, jak podejrzewają, zostały wykorzystane do operacji przemytu ludzi.

Darren Edwards, zastępca szefa Departamentu Policji w Houston, powiedział, że 90 ofiar – wszystkie z wyjątkiem pięciu mężczyzn – zostało zabranych z domu i podano im jedzenie i wodę.

„one [were found] W swoich podstawowych ubraniach i wszyscy są związani razem. Oto, co widzieliśmy, kiedy weszliśmy. „

Wśród ofiar nie było dzieci.

Edwards powiedział, że początkowo władze wydały nakaz przeszukania domu po tym, jak ktoś wezwał policję, aby zgłosić przetrzymywanie członka rodziny.

Edwards powiedział, że co najmniej wiele osób ma objawy zakażenia COVID-19, w tym gorączkę i brak smaku lub zapachu.

Ofiary powiedziały policji, że ostatnio nie jadły.

Medyk ze straży pożarnej w Houston zdejmuje warstwę osobistego wyposażenia ochronnego po opuszczeniu miejsca przemytu ludzi.
Funkcjonariusze policji z Houston powiedzieli, że sprawą zajmą się władze federalne.(

AP: Godofredo A Vásquez

)

Zostali wyposażeni w osobiste ubrania ochronne i umieszczeni w białych autobusach. Nie było od razu jasne, dokąd zostali zabrani.

W domu widziano funkcjonariuszy służb bezpieczeństwa wewnętrznego, imigracyjnego i celnego, a także lokalną policję i strażaków.

Pan Edwards powiedział, że do piątku po południu (czasu lokalnego) w tej sprawie nie dokonano żadnych aresztowań i odmówił podania dalszych szczegółów, powołując się na trwające śledztwo.

ABC / drut

READ  Aktualizacja wiadomości z Australii na żywo: Victoria i Qld odnotowały pierwsze przypadki wariantu Omicron Covid; TGA tymczasowo zatwierdza dawkę przypominającą Moderna | Wiadomości z Australii