Polished Polish Men Wax Kanada, Brazylia przetrwają długą wojnę z Francją – NBC10 Filadelfia

Uwaga redaktora: ten artykuł będzie aktualizowany przez cały dzień.

Polska A wyłania się jako klasa puli

Dopasowane statystyki

Podczas meczu bilardowego na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio kanadyjska drużyna siatkówki mężczyzn okazała się zdeterminowaną, pracowitą drużyną, której nigdy nie trzeba mówić, ale ponieważ rywalizacja toczyła się żwawo, nie było koloru z prawdziwymi siłami gry.

Polska dotarła do tego punktu poprzez formalny zamach na arenie aryjskiej w niedzielę, aby jeszcze bardziej zalegalizować swój status pioniera złota, pokonując Kanadę 25-15, 25-21, 25-16.

Zwycięstwo przeniosło Polo do srebrnego medalisty Rio 2016 Włochy (3-1) powyżej puli A, a Kanada spadła 2-3.

OT stara się uciec przed maratonem w Brazylii

Brazylia, która zdobyła złoto na ojczystej ziemi w Rio 2016, znalazła się na szczycie rankingu Pool B, pokonując Francję w pięciosetowym thrillerze, aby poprawić wynik 4:1.

Francja przegrała bardzo blisko pierwszego seta 25-22, ale drugi set był kacem. W tę iz powrotem, raz za razem, aż Francja wyrównała z wynikiem 39-37 setów, głosy młodych chłopców w tłumie pogłębiały zmęczenie akcją.

Francja mogła przegrać trzeciego seta 25-17, ale wygranie czwartego seta sprawiło, że Brazylia musiała się pocić przed ukończeniem 20-18 i wyeliminowaniem Francji 2-3 w puli. Bawić się.

READ  Polski rząd ponownie rozpatruje port instalacji portu morskiego, przenosi się z Gdyni do Gdańska