Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Półksiężyc rozciąga się na Polskę

Nielsen Cresanote rozszerzył swój międzynarodowy zasięg metadanych wideo na Polskę.

Crossonate Metadata umożliwi abonentom, takim jak dostawcy płatnej telewizji, nadawcy i serwisy streamingowe, wzbogacenie rozrywki, jaką zapewniają polskiej publiczności, poprzez odtwarzanie większej liczby piosenek w popularnych programach lokalnych i globalnych.

Według firmy Nielsen średni czas oglądania telewizji w Polsce w 2020 roku jest według Graceland niezmiennie wysoki. W tych warunkach dostawcy telewizji muszą zapewnić przydatne funkcje nawigacji, wyszukiwania i odkrywania treści, które ułatwiają wizję i lojalność.

Według Raymonda von Rammstonga, dyrektora produkcji Gresenote, „Dzięki ponad 200 linearnym kanałom telewizyjnym na linii globalnych i lokalnych usług na żądanie widzowie w Polsce stoją w obliczu kontrowersji związanych z wyborem ze względu na dużą zawartość treści.

“ Pomagając w łączeniu widzów za pomocą seriali thrillerów, które trzeba zobaczyć, takich jak Chilka, głównych wydarzeń sportowych, takich jak długotrwałe seriale, takie jak “ M Jack Milosk ” lub turnieje drużynowe UEFA Euro 2020, dostawcy Graysonot mogą rozwijać swoje firmy, zapewniając ulepszonych użytkowników doświadczenie. “

READ  Nastroje Polski na poziomie europejskim. „Tylko sześć krajów płaci więcej niż my” - powiedział By-Nona