Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Polska międzynarodowa modelka otrzymała tytuł Ivy League Valedictorian

Polska międzynarodowa modelka otrzymała tytuł Ivy League Valedictorian

Międzynarodowa modelka i studentka finansów Zusana Bijoch została wymieniona Ekspert Szkoła Studiów Ogólnych Uniwersytetu Columbia (GS).

Przemówi do klasy 2023 podczas ceremonii otwarcia szkoły w poniedziałek, 15 maja.

Urodzona w Katowicach w Polsce, Bjoch była konsekwentnie uznawana za jedną z najlepszych modelek na świecie, zanim wstąpiła na Uniwersytet Columbia na Manhattanie. Chodziła na wszystkich najważniejszych tygodniach mody, w tym w Nowym Jorku, Paryżu, Mediolanie i Londynie.

Bioch pracował jako model dla Prady, Chanel, Gucci, Valentino i wielu innych, pojawił się na okładkach magazynu Vogue, Harper’s Bazaar i Elle, a także był gościnnym jurorem w Top Model w Polsce.

Bjoch, autorka publikacji i laureatka nagrody „Polka”, napisała o swoich doświadczeniach z dorastania w branży modowej.

W Kolumbii Bjok pracował jako asystent naukowy w Departamencie Ekonomii Kolumbii. Pełnił funkcje kierownicze w Columbia Economic Society jako dyrektor działu biznesowego oraz jako członek zarządu prowadzonego przez studentów funduszu hedgingowego Lion Fund.

Bioch jest członkiem GS Honor Society i Phi Beta Kappa. Ona kończy studia Po prostu żeglarstwo Doceniam to Absolwent ekonomii finansowej. Po ukończeniu studiów dołączy do BDT&MSD Partners w Nowym Jorku.

Zuzanna Bijoch, międzynarodowa modelka i studentka finansów, została niedawno wyróżniona tytułem Columbia GS Class of 2023.
READ  Niemcy mają w tym roku rozmieścić system obrony powietrznej Patriot w Polsce i na Słowacji