Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Polska pokonała 27 punktów Shengalii w drugim towarzyskim zwycięstwie

Polska pokonała 27 punktów Shengalii w drugim towarzyskim zwycięstwie


Autor: Johnny Asconis/ [email protected]

W obliczu burzy wywołanej przez Tornike Shengelia, Polska pokonała Gruzję 87-76, ponieważ obie strony zakończyły serię meczów towarzyskich w sierpniu.

Michał Michalak, niedawno dodany do tureckiego klubu Manisa, poprowadził w piątek przed meczem do 22 punktów z sześcioma „trójkami”. Orły zakończyły 31. Międzynarodowy Akropolis Aegean z dwoma zwycięstwami i jedną porażką, odnotowując jednocześnie drugie zwycięstwo w łącznie pięciu meczach towarzyskich.

AJ Do czasu włączenia Slaughtera, drużyna pod okiem Igora Milicica będzie rywalizować w grupie D EuroBasket 2022. Czechy, Finlandia, Izrael, Holandia i Serbia były drużynami do pokonania podczas podróży do Pragi, chcąc przejść do fazy pucharowej turnieju w Berlinie. W przyszłotygodniowych meczach z Chorwacją w grupie E przed kwalifikacjami do EuroBasketu 2025 Austria rozpocznie się u siebie, a Austria na wyjeździe.

Drużyna Iliasa Zourosa zakończyła wyjazd do Aten trzema porażkami i ogólnym wynikiem 0-7 w sparingach. Wolna agentka Shenkelia zdobyła 27 punktów za 9/10 bramek z gry, co nie wystarczyło, aby uniknąć serii bez zwycięstw w ciągu ostatnich kilku tygodni. Sandro Mamukelaszwili Milwaukee Bucks Po drodze wykonał ogromny wsad do dziewięciu punktów, siedmiu zbiórek, dwóch asyst i przechwytu.

Gogi Bitadze Indiana Pacers Opuścił wszystkie mecze rozgrzewkowe, ale oczekuje się, że dołączy do gospodarzy grupy A EuroBasketu przed meczami w Tbilisi z Belgią, Hiszpanią, Turcją, Bułgarią i Czarnogórą. Wejście do grupy L eliminacji europejskich Mistrzostw Świata FIBA ​​2023, mecz u siebie z Holandią i wizyta we Włoszech to plan Crusaders w przyszłym tygodniu.

Zdjęcie: Hellenic Basketball Twitter

READ  Białoruś niszczy obóz imigracyjny na granicy z Polską