Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Polska Sarah James wśród półfinałów America’s Got Talent, która awansuje do finału 13 września – escYOUnited

Kilka miesięcy po wzięciu udziału w Junior Eurowizji 2021 i zajęciu drugiego miejsca w parach, Sarah James poleciała do Ameryki na przesłuchanie do America’s Got Talent. Jej przesłuchanie wyemitowano w trzecim odcinku sezonu 17, gdzie jej wykonanie „Lovely” Billie Eilish zdobyło jedynie opinie Simona Cowella, zanim uderzyła w złoty brzęczyk. Jako występ w Golden Buzzer, James awansował bezpośrednio do dzisiejszego półfinałowego występu. Performance zwrócił jej bezpośrednią uwagę od Eilish, ponieważ artystka przesłała go ponownie z NBC zaraz po opublikowaniu.

Mówiąc o swoim doświadczeniu na przesłuchaniu, James natychmiast podziękował Simonowi Cowellowi za ocenę: „Dziękuję za danie mi możliwości bycia na tej scenie”. Nie zmarnowała ani chwili tej okazji. Podczas wczorajszego półfinału James wykonał wyjątkowy, emocjonalny i powolny cover klasycznego przeboju Eltona Johna „Rocket Man”, zdobywając gromki aplauz publiczności i jurorów. Występ wyrzucił go na dwa pierwsze miejsca odcinka i zagwarantował mu miejsce w finałowym odcinku 13 września oraz szansę na wygranie 1 miliona dolarów.

Magazyn Ludzie W rozmowie z sędziami po pokazie Cowell nie wstydził się wychwalać 14-letniej gwiazdy. „To prawdopodobnie najlepsze zakończenie koncertu, jakie mieliśmy w całym sezonie. To jeden z tych momentów, których nie widuje się zbyt często na żadnym koncercie – to było niesamowite” – powiedział cytowany za kulisami. występ i nazwał jej wybór piosenki „geniuszem”. Cowell pochwalił Cowell za wybór prawdziwych gwiazd, a kolega sędzia Howie Mandel był równie wylewny, nazywając to „zwycięskim występem” i nazywając go „supergwiazdą” przed końcem serialu.

Artysta Eurowizji 2022, James Jr., jest drugim artystą Eurowizji, który weźmie udział w 15 sezonie, obok Sheldona Rileya z Australii i Danyli Tulehovej z Kazachstanu. Podczas gdy Sheldon nie awansował do ćwierćfinału, Duleszowa dotarła do finału i zajęła 5. miejsce na 10 wykonawców (ostateczne pozycje poza pierwszą trójką nie zostały ujawnione przez program). Jeśli James znajdzie się w pierwszej piątce, stanie się on najbardziej utytułowanym artystą związanym z Eurowizją w historii serialu.

READ  Podwójna bańka dla Bellier w Polsce

Jeśli wygra America’s Got Talent, będzie to jej trzecia wygrana w konkursie telewizyjnym, po zwycięstwach w polskim The Voice Kids i polskich finałach krajowych w 2021 roku. Shansa i sukces Później tego roku.

#ty Czy kibicujesz Sarah James, aby wygrać 17. sezon America’s Got Talent? Daj nam znać w mediach społecznościowych @ESCUnited SprzecznośćLub na nas Strona forum!