Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Polski fotograf, Rajamouli Connect, indyjska publiczność: opowiada reżyser „Pushpa” Sukumar

By Narendra Bhopala

Hyderabad, 28 grudnia (IANS): Pushpa: Sukces The Rise na indyjskich rynkach był odkryciem dla reżysera filmowego Sukumara, który przyznał, że jest mu zimno przed nakręceniem filmu dla widzów powyżej Vindhyas.

Po obejrzeniu występu filmu na indyjskich rynkach Sukumar jest teraz mentalnie gotowy do używania megafonu w kolejnych filmach w języku hindi.

Co ciekawe, to wybitny reżyser SS Rajamouli o sławie „Bahubali” pomógł Sukumarowi przezwyciężyć jego niechęć.

„Czułem, że widzowie mogą oglądać filmy z południa na kanałach satelitarnych lub na YouTube, ale nie czułem, że indyjscy widzowie przychodzą do kin, aby zobaczyć film. Wtedy jakoś Rajamouli znał Garo i zadzwonił do mnie. Masz dobry pakiet „Znam twoją historię. Na pewno zadziała. Pokaż film. Zobaczymy, co się wydarzy. On to powiedział. Potem powiedziałem, że OK” – wspomina Sukumar.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w marcu 2020 r., Ale musiały zostać przełożone z powodu zamknięcia z powodu Covid. Zdjęcia wznowiono w grudniu, ale gdy prawie cała ekipa została dotknięta przez Covid, produkcja została ponownie wstrzymana i kontynuowana z erupcjami i eksplozjami.

Sukumar uważa, że ​​użyteczny pakiet „Pushpa: The Rise” dał mu impuls do wytrzymania innych dużych wydań, takich jak „83”.

„Chcę zapewnić pełną rozrywkę. Wszystkie emocje – zabawę, miłość, walki, wszystko. Nazywamy to reklamą, ponieważ musimy zainteresować nią wszystkich widzów. Kiedy piszemy historię reklamową, reżyser musi poczujesz się jak nadczłowiek. Bo jeśli oglądasz hollywoodzkie filmy, historia miłosna to historia miłosna, dreszczyk to dreszcz emocji, horror to horror. Nie mieszają dwóch gatunków. Oto 5-6 gatunków, które łączą się i dają element, powinien wyglądać jak jeden. Świetne ćwiczenie podczas pisania opowiadania. Myślę, że to właśnie przykuło uwagę publiczności” .

READ  Kobieta „goniła” za randką z jednym zawiasem

Dla Sukumara pomysł na dwuczęściowy film nie był początkowo przedmiotem prac. Dopiero w fazie montażu zdecydował się na drugą część.

„Kiedy montowaliśmy ten film, leciały 'Bahubali 2′ i 'KGF’. Zaczęliśmy montować pomiędzy tymi filmami. Kiedy zacząłem montować, wybuchła pandemia. Wydawało mi się, że trwa to zbyt długo i nie możemy mieć przez tak długi czas”. Do tego czasu nawet producenci filmu nabrali pewności siebie po obejrzeniu „Bahubali 2” i „KGF”. „Pushpa” w dwóch odcinkach był refleksją”.

Film jest kolejną niespodzianką ze zdjęciami Miroslava Kopy Pruzka z Polski. Z jego stałym operatorem Ratnavelo zajętym innymi projektami, Sukumar szerzej rozglądał się, częściowo dlatego, że inni operatorzy też byli zajęci, a częściowo dlatego, że chciał, aby nowy zestaw oczu spojrzał na charakterystyczne rustykalne i rustykalne płótno filmowe, dla którego rozpowszechniał . Pushpa: Wniebowstąpienie. Ale ponieważ oboje nie mówili biegle po angielsku, język migowy był między nimi w grupach.

„On jest z Polski. Nie zna nawet angielskiego. Nie mówię po angielsku. Komunikujemy się w języku migowym. On nie mówi właściwie po angielsku, a ja nie. nie mówi po telugu, kiedy sceneria jest z tyłu, nie zna też długości sceny. Ale tak to rozumiał. Instynkt.

Zdjęcia do „Pushpa: Al Qaeda” mają się rozpocząć w marcu tego roku, podpisał Sukumar.