Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Polski Oscar dla Sony Pictures Classics „Chłopi” – The Hollywood Reporter

Polski Oscar dla Sony Pictures Classics „Chłopi” – The Hollywood Reporter

Sony Pictures Classics nabyło prawa północnoamerykańskie i inne międzynarodowe Rolnicyz Drogi Vincencie Malowana olejnie animowana adaptacja klasycznej polskiej powieści pod tym samym tytułem autorstwa reżyserów Hugh i TK Welchmanów.

SPC nabyło także prawa w Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie oraz w Australii i Nowej Zelandii. To przejęcie ponownie zjednoczy amerykańskiego dystrybutora produktów specjalistycznych Rolnicy Producentem jest firma Breakthrough Films, która jest współproducentem filmu animowanego-live-action Zimowa podróż, SPC posiadało wcześniej prawa w Ameryce Północnej i większości świata.

„To przeżycie i osiągnięcie nie do opisania” – stwierdziło Sony Pictures Classics. Rolnicy W piątkowym oświadczeniu. Po występach na Festiwalu Filmowym w Toronto film ma być kandydatem do Oscara dla najlepszego filmu animowanego.

Rolnicy — Zagna wykorzystuje tę samą technikę malarstwa olejnego na płótnie, co w poprzednim nominowanym do Oscara filmie animowanym – opowiadającym o młodej kobiecie walczącej o własną tożsamość w polskiej wsi końca XIX wieku. Drogi Vincencie.

Wybór dokonany przez polską komisję Oscarów wywołał kontrowersje Rolnicy Zgłoszenie tego kraju do Oscarów w 2024 r. w kategorii najlepszy film międzynarodowy Zielona granicaDwukrotnie nominowany do Oscara film Agnieszki Holland, cieszący się dużym uznaniem krytyków, nie jest dystrybuowany w USA.

„Nie może być lepszego partnera w tym przedsięwzięciu niż firma Sony Pictures Classics, której niesamowity katalog zawiera wiele naszych ulubionych filmów i kultowych animacji wszechczasów, które osiągnęły rzadki wyczyn, jakim była nominacja w kategorii Najlepszy film międzynarodowy do Oscarów i Złotych Globy.,Dyrektorzy TK Welchman i Hugh Welchman napisali w swoim oświadczeniu.

READ  Priyanka Chopra spotyka ukraińskich uchodźców w Polsce, załamanych ich opowieściami: „Niewidzialne rany wojny, których zwykle nie widzimy w wiadomościach” : Bollywood News