Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ponad 70 darmowych plików do pobrania jest teraz dostępnych w postaci świetnych prezentów przez ograniczony czas

Gracze na PC, którzy mają obecnie dostęp do konta Steam, mogą otrzymać ponad 70 darmowych pobrań w ramach nowej, ograniczonej czasowo promocji.

Jeśli masz Steam, prawdopodobnie wiesz, że jest to jedno z najlepszych miejsc, w których można zdobyć darmowe gry, zwłaszcza jeśli wiesz, gdzie ich szukać. Zawsze odbywają się oferty, prezenty, promocje i inne drobiazgi, dzięki którym gracz będzie miał szczęśliwy budżet.

wentylator pole gwiazd? Nas też. Spójrz poniżej na grę RPG Bethesdy z otwartym światem w akcji!

Na Steamie możesz już teraz sprawdzić Ukraiński Festiwal Gier 2023, wydarzenie opracowane przez ukraińską społeczność graczy GTP Media i gry ukraińskie.

Zaprojektowany, aby wyróżnić niektóre z najlepszych i najjaśniejszych ukraińskich gier, festiwal obejmuje 337 tytułów dużych i małych.

Istnieją duże zniżki na niektóre z największych gier od studiów z siedzibą na Ukrainie. Stalker: Cień Czarnobyla Obecnie poniżej 3 GBP, podczas gdy Metro: Exodus Mniej niż 5 funtów. To tylko mały przedsmak niektórych z obecnie oferowanych ogromnych zniżek, przy czym niektórzy gracze mają obecnie nawet 90 procent zniżki.

Jeśli szukasz czegoś innego – i 100% zniżki – Istnieje ponad 77 darmowych wersji demonstracyjnych do wypróbowania, mieszanka nowych gier niezależnych i niewydanych tytułów, które powinny znaleźć się na twoim radarze. Nie mogę ich wszystkich tutaj wymienić, ponieważ będziemy tu cały dzień, ale jest kilka naprawdę interesujących projektów, które zasługują na twoją uwagę.

Istnieją strzelanki, platformówki, symulacje farmy, symulacje chodzenia, gry logiczne, horrory i wiele innych. Nie jestem pewien, czy któraś z tych gier znajdowała się wcześniej na Twojej liście, ale na tym polega piękno tej promocji.