Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Raport z australijskiej transakcji: Mortal Kombat 1 na Switchu

Raport z australijskiej transakcji: Mortal Kombat 1 na Switchu

Kiedy ogłoszono Mortal Kombat 11 na Switcha, nigdy się tego nie spodziewaliśmy. Wtedy też port okazał się bardzo dobry. Teraz, gdy cztery lata później Switch jest w półmroku, konsole nowej generacji są w pełnym rozkwicie, nie sądziliśmy, że też to dostaniemy.

Ale Mortal Kombat 1 nadchodzi na Switcha i chociaż będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jak się okaże – port musi być tak dobry jak 11, nie martw się – prawda?

Na innych konsolach (strona cyfrowa) dostępna jest wersja premium gry z całą zawartością do pobrania. Właściciele przełączników nie muszą się o to martwić, mając tylko fizyczną jednostkę SKU. Wygląda również na to, że cała gra może być na karcie bez ostrzeżenia o pobieraniu – mam nadzieję, że to prawda.

Mortal Kombat 1 jest włączony 19 wrześniachyba że kupisz wersję premium w wersji cyfrowej i otrzymasz ją 15-go.

Amazon.com.au

duże W

Gry EB

Sklep z elektroniką

  • Mortal Kombat 1 – 99,95 $połączenie
  • Mortal Kombat 1 Edycja Premium — 139,95 USDpołączenie
    • Edycja Premium zawiera Pakiet Kombat, tygodniowy wcześniejszy dostęp do postaci do pobrania oraz 1250 Smoczych Kryształów (waluta w grze).

gry

GB Hi-Fi

Potężny

Niektóre linki w przewodniku po umowach są linkami partnerskimi, a wszelkie produkty zakupione za ich pośrednictwem będą wspierać witrynę. Linki te nigdy nie wpłyną na nasze decyzje dotyczące podanych cen. Jeśli masz sklep i chcesz, aby Twoja cena była podana, skontaktuj się z namiS.