Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ponownie otwórz niebieski kaktus | Europiltsi

Znana warszawska restauracja Blue Cactus zostanie ponownie otwarta po zamknięciu kilka lat temu. Restauracja wynajęła 450 metrów kwadratowych zabudowy fabrycznej Norflin.

Otwarcie zaplanowano na IV kwartał br. Blue Cactus to restauracja w stylu Texmex, która od 22 lat działa na warszawskim Mokotowie. Teraz pojawi się w XIX-wiecznym budynku, dawnym centrum nagłaśniającym przebudowanej XIX-wiecznej fabryki. Projekt wnętrza został wykonany przez IMR Architect, który był również odpowiedzialny za oryginalną restaurację i zawiera wiele elementów wyposażenia i mebli z poprzedniej lokalizacji.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z ponownego uruchomienia Blue Cactus w fabryce w Norflin. Inwestycja zlokalizowana jest w przyszłym centrum Warszawy, w obrębie nowoczesnych i zabytkowych budynków z najwyższej klasy obiektami biurowymi, handlowymi i mieszkalnymi.
John Kaprovic, właściciel restauracji i baru Blue Cactus

Prace remontowe i przebudowy fabryki w Norflin dobiegają końca i mają być otwarte dla zwiedzających w III kwartale tego roku. Centrum będzie miało 65 tys. Inwestor i Deweloper Capital Park. Projekt PRC Architekt i Generalny Wykonawca Nabrzeża.

READ  bne IntelliNews - Polski handel detaliczny podwoił tempo ekspansji r/r w kwietniu